Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanácsot kérnék. Az idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elphaba kérdése:

Tanácsot kérnék. Az idén esküvőre megyek én és a párom. Páromnak közelebbi rokon. Az ifjú párnak vagy egy kislánya (6-7 éves kb. ) az ara előző kapcsolatából. Illik vinni ajándékot a kislánynak? Vagy ti vinnétek neki valami apróságot?

Figyelt kérdés
-
2014. jún. 25. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem eszembe sem jutna.
2014. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs épp szülinapja vagy Karácsony, akkor nem vinnék. Mire fel?!
2014. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magamtól nekem se jutna eszembe, de vigyél nyugodtan ha szeretnél.
2014. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyan ilyen esküvőn voltunk. Párom bátya nősült és a feleségének az előző házasságból volt egy 7 éves kisfia. Semmit nem vittünk a kiskrapeknek. Szülinapra, névnapra, karácsonyra, húsvétra mindig kap tőlünk valamit, vagy ha nyaralni megyünk, akkor hozunk neki valami apróságot, de az esküvő elsősorban nem róla szólt.
2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi vittünk,tavaly volt nővéremék esküvője,akkor 6 éves volt a lányuk,vettünk neki kis ékszerkészítő szettet,legalább lefoglalta egy kicsit,és úgy örült neki,hogy ő is kapott ajándékot,nem csak a szülők.Nővérem is örült,ő nem is gondolta,hogy a kislányát rosszul érintené,hogy ő semmit nem kap.Nekünk meg nem okozott gondot az a plussz 2ezer,amibe került,egyébként is kap máskor is ajándékot.
2014. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11:04 vagyok

azt hozzáteszem,nekem unokahugom a kislány,hetente találkozok vele,,most is nálunk lesz egy hétig

2014. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat. :) Jutottam előrébb meg nem is.

Gyerekkel számomra is kicsit szokatlan az esküvő, de nem zavar. Olyan izés, hogy a kislány ott lesz és majd lesi, hogy a szülők kapnak mindent Ő meg csak áll és lesz. Ez olyan...

2014. jún. 25. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:

ez olyan izés? hány éves vagy?:D


de egyébként eszembe sem jutna vinni a gyereknek bármit is, majd az ő esküvőjére!!:)


26N

2014. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem senkinek eszébe nem fog jutni ajándékot vinni. Nem kell mindenből problémát csinálni. Másrészt őszintén gyerek lelkivilágával foglalkozón az anya, normálisan nevelt 7 éves gyereknek szerintem eszébe sem jut, hogy neki kellene valamit kapnia aznap.
2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!