Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szabad/kell/lehet alkudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad/kell/lehet alkudni a szolgáltatók áraiból?

Figyelt kérdés
Vőfély, zenekar, dekor, étterem... Ti alkudtatok bármelyiknél, vagy ezek mindig fix árak? Ki milyen sikerrel járt?
2014. júl. 22. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Árajánlatokat szoktak kérni több étteremből, szervezőtől ki mit akar, Ti mit vártok el és aszerint döntik el, h melyiket fogadjátok el.
2014. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sün!! ***** válasza:
100%
A jobb vőfélyek vagy zenekarok általában fix áron dolgoznak, ha nem kell annyiért amennyit kérnek, úgyis lesz nekik másik, sokkal ár alatt nem vállalják. Dekornál meg nem kell elszállni, nem kell orchidea meg egyéb extravagáns dolog, vízben úszó gyertya gyöngyökkel és akkor nem drága. Tehát inkább arra koncentrálj, hogy mondjanak részletes árajánlatot és max ki tudod húzni, ha ez meg az nem kell. Az étteremnél lehet alkudni, pl meg lehet kérdezni, hogy sütit, italt lehet-e behozni. Pll. ha nagyon piás a társaság akkor érdemes rámenni arra, hogy röviditalból vihessetek be, mert nem mindegy, hogy 30 liter rövidnél 800-1000 forint négy cent vagy csak 2-300.
2014. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Egyes vagyok...


Üdv!


Miután eddig 17 levelet kaptam, hogy igaz-e amit leírtam...közlöm, hogy nem!


Azért hazudtam egyet, hogy mindenki szembesüljön vele, hogy mennyit ér ez a weblap.


SEMMIT.

2014. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem alkudtunk. Árajánlatot kértem, és ami sok volt, azt hagytuk. A lényeg, hogy pontosan írd le, hogy mit kértek, mert zenekarnál sem mindegy, hogy hajnali 1-ig van buli, vagy reggel 7-ig, az étteremnél sem , hogy hagyományos menüt akarsz, vagy kaviárral töltött jérce sültet.

A szállásnál kérdeztem rá a csoportos kedvezményre, az számítható max alkudásnak.

2014. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

???? első????

ez újdonsg ezek szerint egyeseknek?

egyébként mindenkialkuképes..hiszen erről szól az árajánlat...


a 2 véleményével ellentétben a jó vőfély, zenész..stb enm fix áron dolgozik, hanem az adott lagzi függvényében.

(nem mindegy, hogy a vőfély pl 50 emberrel vagy 200-zal foglalkozik, hogy milyen messze kell menni, hogy az adott helyszínek mennyire vanank egymástól, hogy reggel 10re kell menni, vagy csak 3 kor kezdődik..

fotós ugyancsak így...stb


mi is kaptunk fotóra 100- és 300E árajánlatot is...

előbbmegkérdezték mik az igények, és annak megfelelően állította össze aszolgáltató

2014. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Lehet alkudni, de ez helytol fugg. Egy negy csillagos etteremben biztos nem fogsz tudni alkudozni.

VISZONT : szakacsno, zenekar, vofely ezek tuti alkudhatoak $ :)

2014. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Te 3-mas, én vagyok az egyes. Töröltek valamit míg írtam vagy mivan????
2014. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Én nem tartom jó ötletnek az alkudozást. Az adott szolgáltató azért annyit kér azért a munkáért, mert annyiért akarja elvállalni, illetve annyiért el tudja magát adni. Ha neked ez sok, akkor keress mást, ha mégis azt szeretnéd, akitől az ajánlatot kérted, akkor viszont fizesd meg. Ez a két lehetőség van. Alkuba nem nagyon szoktak belemenni, sőt, sokan sértőnek is érzik, hiszen ez olyan, mintha azt mondanád nekik, nem ér annyit a munkájuk, hogy megfizesd őket. Vagy az adott embert szeretnéd a munkára, és akkor fizesd őt ki, vagy ha nem fontos a személye, hanem az ár, akkor keress olcsóbbat.


Az egyetlen alkuképes terület talán a szálloda, akik több szoba foglalása esetén általában adnak kedvezményeket is.

2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 ös cvagyok.. Egyébknt benen dolgozom..:):)

De jó, hogy a többsé szerint megkapom azt amit én kitalalok, de nem így van:)persze van ami alá nem megy az ember..de egyezkedni lehet..

/ a Tescoban is alkuképes az ember, ha valami nem tetszik neki, főleg drágább terméknél, vagy pl műszaki cikk üzletben( jelen esetben olcsóbban vettem objektívet, mert nem csak egyet hanem 2-t és meg mast is vettem, kaptam 10%ot, ami ebben az esetben 10e-es nagyságrend../

2014. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm dolgozik az esküvős szakmában,kérlek ne pontozzatok le amiatt, amit írok, de a legtöbb szolgáltató nem ad engedményt. Sok helyen nem 1 ember költségéből húzzák le, ha engedményt adnak (pl zenekar) és sok dolognál elég nagy a túljelentkezés 1-1 dátumra. (tipikusan zenekarok, fotós, de ég a cukrász is csak adott darabot tud készíteni) Ha nem viszik el, akkor jön más. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet megpróbálni, egy esküvő nagyon költséges dolog, ahol lehet, egy adott minőség megtartásával meg kell próbálni jó áron kihozni mindent. Kérjetek sok helyről árajánlatot.
2014. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!