Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha nekünk csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nekünk csak ilyen pici esküvőnk lesz?

Figyelt kérdés

A párom legjobb barátjának most lesz az esküvője. A lány hatalmas esküvőt akar, egy film alapján varratták a ruháját (ilyen édes-romantikus tüllcsoda), 3 országban lesz esküvő, rengeteg vendég meg minden, ami kell.

Nekünk egy év múlva lenne, de csak nagyon szerény keretek között. Polgári szertartás, két tanú, szülők, közelebbi barátok, maximum ha ebédet rendezünk.

A ruhám is csak egyszerű lesz, rövid, kb ilyen:

[link]

Nászútról ezek után meg ugye szó sincs.


Kicsit félek, hogy a másik pár, meg a közös barátaink, akik mindkét esküvőn ott lesznek, le fognak majd nézni, vagy hogy az lesz a téma, hogy "Xy tavaly mennyivel szebb menyasszony volt".


2014. aug. 8. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha Titeket ez tesz boldoggá, legyen ilyen, ezt nagy eskuvopartikent mondom. Nem hiszem, hogy barki az elozorol beszelne a ti nagy napotokon mert sugarozni fogsz a boldogsagtol es te leszel a legszebb.
2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt akkor azok nem igazi barátok, másrészt becsülendő hogy ismeritek a pénzügyi kereteiteket, és addig nyújtóztok ameddig a takarótok ér :)


Másrészt én már voltam mindkét félén, de jobban éreztem magam kisebb, barátibb társaságban.


Harmadrészt a hangulat és a minőség nem ezen múlik.


Amúgy nekünk is kis esküvő lesz.

2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez a ruha gyönyörű. Másrészt ne azért menj férjhez, hogy csapj egy nagy bulit a barátokkal, hanem a vőlegényed miatt. Harmadrészt nem feltétlenül a rongyrázós esküvő marad emlékezetes. Lehet, hogy abból csak az fog megmaradni, hogy mennyit kellett utazni, és fizetni is emiatt, nálatok meg a meghittségen lesz a hangsúly. Én szívesebben emlékeznék a szerény, de tartalmas esküvőre. :)
2014. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az miert erdekes, hogy XY szebb menyasszony volt e? A szepseg eleve relativ. Ki nemxarja le?
2014. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Ciki?!

Aki a saját esküvője kapcsán képes azt a szót használni, hogy ciki, még nem érett az esküvőre...

Nézd: ha ez így megfogalmazódott benned, akkor te igazából szégyelled a dolgot. És az baj.

Szerintem sürgősen tisztázd le ezt magadban.

2014. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnos főként anyagi oka van.

A rövid ruha ötletével ő jött, mert polgári szertartáson nemhogy nem szokás az abroncsos ruha, de sokan esküsznek kosztümben.

Meg egy alkalomért nem akarom megvenni a ruhát, amennyiért meg bérlik, ugyanott vagyok, mintha megvenném.


Remélem, tényleg meghitt lesz és hangulatos, amugy sem vagyunk nagy felhajtás pártiak.

2014. aug. 8. 15:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeressétek egymást akár nagy, akár kicsi a lagzi, az a lényeg.
2014. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem vagytok nagy felhajtás pártiak, akkor nem értem ,miért merült fel a kérdés.

2. Ha nincs rá több pénzetek, akkor max. morfondírozni tudsz rajta és elhalasztani addigra a szertartást, mikor több pénzetek lesz rá.

3. Ha a feneked a földhöz vered, sincs annyitok,mint a másik párnak és ,ha arra vársz, hogy mikor lesz, akkor fix, hogy nem mész férjhez.

4. Az olyan emberek, akik emiatt megszólnának, nem hiszem ,hogy ott lehetnének az esküvőmön.

5. Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy aki kirakatesküvőt szervez és a cikis dolgokon gondolkodik, az éretlen erre.

6. Nem tudom hol élsz, de felén (Nógrád) ugyan abban a menyasszonyi ruhában van a polgári ,mint az esetleges templomi.

7. max. 30 ezerért bérelni is tudsz egy igazi ruhát, ami igazán az alkalomhoz illő.

2014. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Külföldön élek.

De ahonnan származom (megint külföld, csak másik), ott a polgári szertartáson kosztümben esküsznek.

2014. aug. 8. 15:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyennek meg se szabadna fordulnia a fejedben, hogy ciki. Én is kis, meghitt esküvőt szeretnék, mert szerintem ez egy nagyon intim dolog, sőt kifejezetten az, ahol semmi keresnivalója nincsen se egyszerű kollégáknak, sem huszadrangú rokonokhoz, akikhez még sokszor annyi köze sincs az embernek mint a sarki bolt eladójához. Barátok közül is csak olyat hívnék meg, aki tényleg nagyon közeli, bizalmas barát.
2014. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!