Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha nekünk csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nekünk csak ilyen pici esküvőnk lesz?

Figyelt kérdés

A párom legjobb barátjának most lesz az esküvője. A lány hatalmas esküvőt akar, egy film alapján varratták a ruháját (ilyen édes-romantikus tüllcsoda), 3 országban lesz esküvő, rengeteg vendég meg minden, ami kell.

Nekünk egy év múlva lenne, de csak nagyon szerény keretek között. Polgári szertartás, két tanú, szülők, közelebbi barátok, maximum ha ebédet rendezünk.

A ruhám is csak egyszerű lesz, rövid, kb ilyen:

[link]

Nászútról ezek után meg ugye szó sincs.


Kicsit félek, hogy a másik pár, meg a közös barátaink, akik mindkét esküvőn ott lesznek, le fognak majd nézni, vagy hogy az lesz a téma, hogy "Xy tavaly mennyivel szebb menyasszony volt".


2014. aug. 8. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsö házasságköeemnél nagy lakodalom volt - és pár év múlva elváltunk.

A második olyan, ahogy ti tervezitek - és 25 év tart.

2014. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na hát én ugyanúgy jártam, mint a 11-es válaszoló:)

Nem éreztem cikinek, mikor másodjára olyan esküvőnk volt, ahogy ti is tervezitek. És az sem érdekelt, ki mit szól. Tulajdonképpen akiről tudtuk, hogy a száját húzná, azt el sem hívtuk, még ha rokon volt is.

Ha valaki meg akar szólni, akkor úgyis talál rá okot, ha a fejed tetejére állsz is és hetedhét országra szóló lagzit csapsz. Ha meg valaki úgy szeret/kedvel titeket, ahogy vagytok, akkor örülni fog a ti szerény esküvőtöknek is ! Sok boldogságot nektek! :)

2014. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Nekünk csak polgári esküvőnk volt, ahol ott voltak a rokonok, barátok, kollegák, utána pedig egy szűk családi vacsorát tartottunk. Mondjuk én utálok középpontban lenni. Szerintem egy kis esküvő sokkal meghittebb, mint egy olyan ahol boldog-boldogtalan ott van.

Én egy hosszú muszlin ruhát varrattam (egyenes mellrész, mell alatt pedig egy szalag volt, masnival, mindenkinek tetszett) mert én is úgy voltam vele, hogy minek húzzak egy habos-babos ruhát, ami csak fél órát lesz rajtam, mert utána úgyis mentünk vacsizni.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy ki-mit gondol Rólatok. Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy azok nem barátok, akik megszólnának Titeket. Sok boldogságot!

2014. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is kis esküvőnk lesz, és nem érdekelnek mások lesajnáló tekintetei. Általában a nagy esküvőknél az a helyzet, nagyobb a füstje, mint a lángja. :) Nekünk akkor sem kéne puccparádé, ha telne rá, mert hasznosabbra raknánk félre.

Az a nap rólunk szól, nem a családról, ismerősökről.

2014. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ez a ruha nagyon nagyon gyönyörű!!

Sztem nem ciki :) úgy csináljátok ahogy nektek jó.. ne foglalkozz mással ez csak a ti napotok :)

2014. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kevesebb néha több...

Ha vendég lennék egy ilyen,meg egy olyan esküvőn, én az egyszerűbbet jobban élvezném.

2014. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!