Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van aki fiatalon (21 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki fiatalon (21 év alatt) házasodott? Szülők mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Tartós a házasság, vagy elváltatok?
2014. aug. 13. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Van, pont 21 éves voltam, mikor férjhez mentem. A férjem akkor 25 éves volt.

Már együtt voltunk egy ideje (de előtte mindketten éltünk, egyikünknek sem az első komoly kapcsolata volt a másikkal), amikor erre a döntésre jutottunk, a szülők nem szóltak semmit, abszolút támogatták és elfogadták a döntésünket. Mindketten dolgoztunk, saját életünk volt.

23 éves voltam, mikor a kisfiunk megszületett, idén volt az 5. házassági évfordulónk. Szóval elég tartós eddig és nem is szándékozunk elválni.:)

2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
18 évesen mentem férjhez anyám ellenére nem is tartott két évnél tovább. Viszont abból a házasságból született a fiam amit soha nem bántam meg.
2014. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én 20 voltam a párom 29. A szüleim is örültek. 2 év múlva született az első unoka,rá 4 évre a második.Ez 32 éve volt.Nem szándékozunk válni.
2014. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 1, páromnak 3 hónappal az esküvő után volt a 22. szülinapja

Szülők nem szóltak semmit, örültek, 3 éve voltunk együtt. Meg azóta is :)

2014. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm 18 volt mikor hozzáment a 28 éves pasijához. A lányt előtte hónapokkal a bolond anyja kidobta (pszichiátrián kezelték előtte) , és már kb. 16 éves korától dolgozott. Most 23 éves és van egy 1,5 éves kislányuk.
2014. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
22 évesen hazasodtam. A szülők örültek neki. Tartósnak bizonyult, már egy gyermekünk is van. Egyáltalán nem bántuk meg, hogy így döntöttünk, sőt.
2014. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

19 voltam ő 21.Szülők nem örültek de azóta jól el vagyunk velük.Nem bántuk meg.Azóta van 2 lányunk.Ennek már 6 éve.

25N

2014. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Hozzámentem az első szerelmemhez 20 évesen. Hat év múlva elváltunk. Született egy lányom, akinek nagyon örülök.

De! Szerintem nem szabad az elsőhöz hozzámenni, főleg ilyen fiatalon.

Minden korszaknak megvan a maga életfeladata. Ebben a fiatal felnőtt korban a bulizás, tanulás, ismerkedés, tapasztalatszerzés, külföldi országok felfedezése, élmények gyűjtése, együtt élés kipróbálása, kompromisszum kötésének gyakorlása stb.

Egy házassággal kb. 26 év alatt megkötözöd magad. Onnantól mindig alkalmazkodnod, harcolnod kell azért ami a te szemszögedből helyes.

2014. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 18 évesen hozzáment az első szerelemhez. Közel 20 évig voltak együtt, akkor váltak el, amikor 15 voltam. Előtte se működött, mióta az eszem tudom, állandóan a veszekedés meg az üvöltözés ment anyummal.
2014. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Ma csak ilyen kérdések vannak, mit szólnak a terhességhez, házassághoz, holnap mit szólnak a terhes menyasszonyokhoz a szülők.

Érett lennél hozzá akkor nem lenne kérdés.

2014. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!