Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Ti inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Ti inkább belefogynátok a gyűrűbe, vagy kibővíttetnétek azt? Vagy, ha ruhával lenne ugyanez?

Figyelt kérdés

Egy picit mintha bevágna a gyűrű az ujjamba (most kaptam), de már így is vékony vagyok (nem feltétlenül akarnék soványra fogyni), nem tudom, fogyózzak kicsit, hogy jobb legyen, vagy pedig bővíttessem ki. Végül is fogyózni olcsóbb persze, de lehet, hogy fölösleges.


Ti mit tettetek hasonló esetben? Vagy, ha mondjuk pár cm hiányzott a ruhához?



2014. aug. 14. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ujjról nem hiszem, hogy sokat fogynál, inkább bővíttesd ki
2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bővíttesd ki. Ha így is sovány vagy, akkor már az egészségeddel játszol, ha tovább fogysz. Egyébként mennyibe kerül? Mert nekem is kellene rajta változtatni, igaz pillanatnyilag szűkíttetni, az nyilván olcsóbb.
2014. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanaz a gyűrű jó volt az ujjamra 60 és 80kilósan is,szóval én is a bővítésre szavazok:).
2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vaskos rovid kis ujjaim vannak, hiaba fogytam le , ugyanugy vastag maradt.

Bovittesd ki, kesobb meg szukebb lesz valoszinuleg, ha terhes leszel vagy ha esetleg hizol egy picit.

2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ruhat vettem ujat. A gyurut nem minden esetben lehet kibovittetni es ha fogysz se biztos, hogy az ujjadbol fogsz valaha is.
2014. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam már ennél soványabb, akkor vékonyabbak voltak az ujjaim, de sajnos tényleg a bővítés marad. Anyunak terhesség alatt annyira megduzzadtak az ujjai, hogy apa fogóval vágta le a kezéről a gyűrűt:))
2014. aug. 14. 13:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább bővíttesd, mert ha vékony vagy már most is, akkor nem nagyon fogynál már az ujjaidból. Legalábbis én most fogytam majdnem 10 kg-t, az amúgy elég vékony alkatomból, és az ujjaimra ugyanolyanok a gyűrűim.
2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyűrűt és a ruhát igazítsd magadhoz, ne fordítva :) A ruha és a gyűrű van érted, nem te vagy értük :)
2014. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a melegtől. Nekem úgy be tud dagadni az ujjam, hogy rá sem megy a karika... ezért 2 hete betettem a tárcámba (Balatoni fürdéskor levettem, utána nem tudtam visszahúzni). Párszor próbáltam, de kényelmetlen volt, ma felvettem, és olyan könnyen jár és kényelmes, mint eddig :)
2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam! tényleg!!! :)
2014. aug. 14. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!