Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Ti inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Ti inkább belefogynátok a gyűrűbe, vagy kibővíttetnétek azt? Vagy, ha ruhával lenne ugyanez?

Figyelt kérdés

Egy picit mintha bevágna a gyűrű az ujjamba (most kaptam), de már így is vékony vagyok (nem feltétlenül akarnék soványra fogyni), nem tudom, fogyózzak kicsit, hogy jobb legyen, vagy pedig bővíttessem ki. Végül is fogyózni olcsóbb persze, de lehet, hogy fölösleges.


Ti mit tettetek hasonló esetben? Vagy, ha mondjuk pár cm hiányzott a ruhához?



2014. aug. 14. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy a másik kezedre milyen, mert amelyik kezeddel írsz, az erősebb. (igen, tudom, a jelentése más, de a házas ismerőseim is visszatették pl bal kézre, mert vagy zavarta őket az írásban, ha jobb kezesek, vagy pusztán kicsi volt a jobbra, mert eljegyzésnél a balra csináltatták)


Ha oda is szűkös, akkor várj egy kicsit hidegebb időt, akkor az embernek megy összébb a keze (tapasztalat, én télen állíttattam be a gyűrűmet, akkor pöpec volt, nyárra megint szűk, pedig fogytam is).


Ha akkor sem, akkor irány az ötvös, mert fogyással nem fogod megoldani.

2014. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!