Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ültetőkártya, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ültetőkártya, de hogyan?

Figyelt kérdés

Van olyan internetes oldal, ahol ízléses ültetőkártyát lehet találni és nyomtatni?

Néztem a krokotak-ot és a printerest-et de nem találtam...


Ötlet?


2014. szept. 1. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Google: printable name cards for wedding

Sok talalatot ad ki. Van ingyenes is, van fizetos is. Nezd meg az Etsyt, ott is van sok

2014. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pinteresten millió meg egy van...


[link]

2014. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk legutóbb sógyurmából készítették, nagyon klassz volt.
2014. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pinterestet akartam írni, elnézést :)



De nem nyomtathatóak, illetve nem szerkeszthetőek...:(


Köszi a válaszokat!

2014. szept. 1. 19:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Vagy hol találok apró pici szimbólumot (nem tudom, hogy mondják), szép ízléses virágot stb. amik segítségével dekorálhatom...

Pl. hogy ilyen legyen:


[link]

2014. szept. 1. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, képet lementi (nem is értem, hogyan ne lehetne, én is most tettem meg :DD), utna dafont.com - rengeteg gyönyörű betűtípus, majd letölteni, mondjuk a PhotoScape-et, és kezdődhet a buli!:)
2014. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nyomtathatóak, szerkeszthetőek, miért ne lennének azok? Ezek alapképek, csak háttérrel kb. Lemented, ráírsz a neked tetsző színnel, betűtípussal, kinyomtatod. ennyi.
2014. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A betufont .hun nagyon jó betűtípusok vannak, én innen töltöttem le, és Word-ben megszerkeszettem... Gugliztam esküvős motívumot, a legtetszetősebbet beillesztettem. A meghívó és a kártya is nagyon szépike lett. :)

A 2010-es Wordben van olyan lehetőség (régebbiekben nem tudom van-e), hogy névjegykártya sablon, ezzel pofon egyszerű az ültetőt megcsinálni.

2014. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi kreatív boltban vettünk aranyszínű két gyűrű egyben matricát (60 db volt egy íven, 280 FT körül volt az ív), azt ragasztottuk a kártya sarkába. Nagyon szép lett, mindenki azt kérdezte, hogy csináltuk.
2014. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a jó ötleteket! :) Még kezdő vagyok a dologban...
2014. szept. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!