Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez az esküvői menü?

Figyelt kérdés

Körteleves

Töltött káposzta

Rántott szelet tejfölös krumplipürével

Sütemények és a menyasszonyi torta dobostorta lesz.

Kb 40-50 fő lesz.

Egy barátunk fogja csinálni a menüt.


2014. szept. 16. 09:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
34%
Én töltött káposztát soha nem adnék esküvőn a zsíros szaftja miatt.
2014. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%

a körteleves tejszínes gyümölcsleves? mert arra a káposzta tuti hasmenés.

a rántott szelet milyen hús?

vega kaja? csak krumpli a köret? savanyúság?

2014. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Elég fura és szegényes válogatás.

Körteleves után tutira nem ennék töltött káposztát.

2014. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
inkább húsleves illene a többi kajához és az egyféle köret nem elég, legyen zöldség is ( mondjuk a krumplipüré is furán hangzik)+ lehetne még másik fajta hús is vagy rántott gomba vagy sajt
2014. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
18%

pedig már ittam kávét, de ettől elálmosodtam. falusi esküvő lesz, gondolom, azért ilyen a kaja. Szerintem falun ez így rendben van.


De vega kaja legyen mindenképpen, ne csak a vécézős leves, hanem rendes ételek is. Egyébként megértelek a gyümilevessel, én semmi mást nem eszek meg levesből, így a miénken is az volt.:)

2014. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
A leves és a káposzta üti egymást. A káposzta helyett más kellene, ha nagyon hagyományos menüt akartok, még akkor is inkább valami pörkölt. A rántott szelet mellé is kellene még valamilyen másik köret. Ez így elég gyér.
2014. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%
Körteleves túl egyedi, elképzelem hogy a fele vendég se fogja szeretni, rá meg főleg a káposzta nagyon gáz. Mindenkinek a hasa fog tekeregni, valami mást találjatok ki, mert ez nagyon nem oké. Én pl utálom a tejfölt, így a krumplipürét nem tudnám megenni, valami választekot kéne adni, mert ez így nagyon gyér és nem is jó párosítás. Nekem ebből egyedül a rántottszelet jön be, éhen halnék ezen a lagzin, az biztos.
2014. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
5-nek. Ez annyira nem falusi kaja, hogy még. Körtelevest láttál te már falusi lagziban? Ott a húsleves a minimum indításnak, és a falusi lagziban bőség van, nem ilyen épp hogy adunk valamit hogy teli legyen a szájuk címszó a menő. Ez nekem pont hogy városi, minimál, nem túl ötletes, spórolós.
2014. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%

Ez a leves nem illik a többihez. Húsleves lenne a nyerő. Azt mindenki szereti!

Töltött káposzta stimm, a többit én keveslem. Nem kell itt dínomdánom asztal, de úgy gondolom, hogy egyféle köret kevés. Lehetne még rizs, vagy valami...És ha már többféle a köret, akkor nem csak rántott hús, hanem mondjuk rántott csirke, sült csirke, sült oldalas, stb...

2014. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
A körteleves valóban nem illik az egészhez. A töltött káposztát nem értem, az az előétel? Mert előételnek sok, főételnek meg ott van a rántott hús. Inkább valami mártás hússal, saláta, esetleg hortobágyi palacsinta előételnek. A rántott húshoz egyféle köret nagyon kevés, kell a választék, ahogy előttem is leírták.
2014. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!