Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát viseljek lagziba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát viseljek lagziba szeptember végén?

Figyelt kérdés

Ha egy nagyon csinos csillogós, kék, hátul kivágott felsőt veszek fel, nadrággal, vagy szoknyával akkor alul öltöztem?


Igazából fontos, hogy magassarkút nem szeretnék felvenni, mivel akkor a barátomnál magasabb lennék jóval, illetve nem lenne jó hajnalig magassarkúban lenni/táncolni.

Viszont tudom, hogy a magassarkú a nőies, és minden csinos női ruha csak azokkal szép igazán, ezért nem szeretnék ruhát húzni magamra.

Mivel amúgy is hidegebb idő lesz, így arra gondoltam a felső és nadrág sem tűnne ki annyira a tömegből.


Nagy létszámú "paraszt lagzi" lesz, elég mély víz, mert nem voltam még semmilyen lagziban :D


20l



2014. szept. 18. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Törpesarkú cipő?

De ha nadrág mellett döntesz egy csinos felsővel, szerintem az sem "kilógós". Legyen alkalmi a megjelenésed, mert ez egy ünnepi alkalom, ne a leghétköznapibb szerelésedben menj, nem hiszem, hogy alul fogsz öltözni. De kérdezz meg esetleg más meghívottakat is.

2014. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy cipőboltba elárasztanak a mutatós lapos sarkú balerína és egyéb cipők. 20 évesen gondolom elég sok minden jól áll neked. Vedd fel azt amiben jól érezed magad és szépnek. Ha úgy érzed nem elég alkalminak az öltözéked, ellensúlyozhatod egy gyönyörű alkalmi frizurával, vagy mutatós de nem giccses hajdísszel. Az a lényeg hogy szépnek érezd magad a szerelésben és a lagzis menü végigevése után se zavarjon a hasadnál a ruhád.
2014. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van rengeteg ruha, ami magassarkú nélkül is igazán nőies, elegáns. Pl.:


[link]


Egy csillogós, kivágott felső meg egy nadrág szerintem a diszkóba való, nem egy esküvőre.


Ősszel van egy csomó elegáns, zárt, törpesarkú vagy lapos cipő, amit felvehetsz egy ruhához...

2014. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!