Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság hogyan oldják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan oldják meg azt, hogy a vőlegény a nagy napon lássa meg először a menyasszonyt fehér ruhába?

Figyelt kérdés
Hamarabb szokott lenni a fotózás és így már nem az oltárnál pillantja meg először, vagy nálatok hogy volt?
2014. szept. 18. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőméknél úgy volt, hogy külön mentek a templomhoz, előtte nem találkoztak és így a vőlegény csak a bevonuláskor látta meg először.

Egyébként majd ha én házasodom, akkor nem fogok ehhez ragaszkodni. Az esküvő napján lásson először a ruhában, de nem fontos az oltárnál. Szerintem szebb úgy, hogy ő idejön a lányos házhoz és itt már "harci díszben" megköszönünk mindent a szülőknek és úgy megyünk a templomba.

2014. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, úgy is jó, ha a lánykikérőn lát először, én a fotózás miatt kérdeztem, hogy ha az előbb van, akkor már akkor meglát. Viszont ha az esküvő napján van a fotózás, akkor nem lesz túlzsúfolt és kapkodós, hogy még a fotózással is foglalkozni kell?! Vagy a polgári és a vacsora között szokták beiktatni?
2014. szept. 19. 15:22
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont ha az esküvő napján van a fotózás, akkor nem lesz túlzsúfolt és kapkodós, hogy még a fotózással is foglalkozni kell?!"


Szerintem ez a fotózástól függ. Barátnőmék csináltattak pár képet a kertben a szertartás után, én se akarok sokkal többet. Megérkezik a vőlegény, aztán elmegyünk valami közeli szép helyszínre pár képet csinálni és kész. Meg majd a szertartás után a másznéppel pár kép. De van, aki rászánja az egész délelőttöt és több helyszínen csinál jó sok képet.

2014. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet, hogy pár nappal később mentek fotózkodni. igaz, akkor újra be kell öltözni, de sokan csinálják így.
2014. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A fotózás nem mindig előtte van, fotósa válogatja, hogy mikor tartja a legjobbnak. Sok ismerősömnél a szertartások után volt, de sokan külön napon fotózkodnak.

Ma divatos az első pillanat külön megörökítése. Sokszor fotózzák le, ahogyan a pár meglátja egymást. Mindenki máshogy tudja a legjobban megélni azt a pillanatot, természete és vérmérséklete szerint. :) Sokan annyira be vannak parázva a templomban, vagy a polgárin, esetleg a kikérőn (úristenmindenkiengemnéz, tejóégmennyienvannak), hogy jobban örülnek, ha a fotózáson, előtte ejtik meg az első találkozót, ahol van néhány perc csak együtt. A fotós kattog, csak jelen van, megörökíti azt a pár bensőséges pillanatot, amit akkor a pár megél. Ott van idő megnézegetni egymást, elmondani, hogy gyönyörű, ...

Szóval a fotózással nem feltétlenül marad ki ez.

Ettől függetlenül egészen más hangulata van, amikor az oltár felé sétálva pillant meg. Ha ez fontos, akkor a fotózás nem lehet a szertartás előtt.

2014. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 mi a fene ***** válasza:
29%
annyira odáig vagytok azzal az oltárral. előtte húsz, után 50 évig nem mentek templomba. Látott már a vőlegény meztelen is elől is meg hátul is, gondolom együtt éltek öt éve, mi ebben a titok !
2014. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez egy hollywoodi mese része. Régen sem volt szokás ilyen.
2014. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amikor a nagynéném esküvője volt anno, ő egy hétre bérelte ruhát, így nem az volt, hogy az esküvő napján kapkodva fotózkodtak is. Szépen lezajlott az esküvő napja menyasszonykikéréssel, polgári és egyházi esküvővel, lagzival, ott persze készült egy csomó fotó+felvétel. Azán harmadnap megint felöltözött, megcsináltatta a sminkjét, haját és elmentek fotózkodni a vőlegénnyel meg a fotóssal meg egy-két segítővel a templomba, a templomkertbe, felmentek a Jakab-hegyre is, ott is készültek fotó. Az ilyen családi fotó ahol örömszülők, korszorúslányok meg a család/barátok többi tagja mindenféle felállásban fotózkodik elkészültek az egyházi esküvő után. Szóval mindent meg lehet oldani;);)
2015. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18# válasza érdekes, biztos van, akinek működik, de nekünk pl. annyira jó hangulatú, táncos, bulis lagzink volt, hogy én tuti nem húztam volna magamra azt a ruhát tisztíttatás nélkül. Vagy csipesz kellett volna a vőlegény orrára fotózás közben, mert szerintem vagy 10x beleizzadtam a "nagy napon".
2015. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ők így oldották meg, nekik működött. Tudom, mert ott voltam mindkét nap.
2015. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!