Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság hogyan oldják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan oldják meg azt, hogy a vőlegény a nagy napon lássa meg először a menyasszonyt fehér ruhába?

Figyelt kérdés
Hamarabb szokott lenni a fotózás és így már nem az oltárnál pillantja meg először, vagy nálatok hogy volt?
2014. szept. 18. 22:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nekik működött, de akkor is gusztustalan. Egy trikót nem veszek fel mégegyszer, főleg nyáron, nem még egy ruhát, amiben egésznap idegeskedtem, majd buliztam, táncoltam. Főleg nem egy olyan fotózásra, mikor a vőlegény lesz a szerencsés, aki akár 2-3 órát is szaglászhat benne.
2015. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerősöm úgy oldotta meg, hogy a nagy napon csak a lagzis/templomos képek készültek, majd kb. 1 hónappal később elmentek a Maldív szigetekre nászútra, és akkorra is előre lefoglalta a ruhát arra az 1 hétre, és elment velük 1 napra a fotós, és a tengerparton készültek a képek. így voltak a lagzis képek is, illetve a 'beállított' képek is. :) annyi, hogy a tengerparti képeken a haja nem volt kontyban, csak simán loknisra hullámosítva, de nem is a haj volt a lényeg persze. :)
2016. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!