Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli esküvőre miben menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli esküvőre miben menjek?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg képet linkelni? Bizonytalan vagyok, a húgom esküvője lesz és egy elegáns étteremben lesz egy 15-20 fos vacsora. Autóval megyünk , 100 km tőlünk . Azt sem tudom hogy cipőt vagy csizmát viseljek :(

170cm, és 65 kg és 30 éves vagyok. Tippeiteket előre is köszönöm .


2014. szept. 29. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Bakancs két zoknival, nagykabát ,sál.
2014. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, de ez milyen kérdés?

Az étteremnek nincs teteje? Nincs fűtés?

Bugyi, melltartó, harisnya, vékonyan bélelt, magasszárú csizma, szoknya/nadrág, blúz, blézer, télikabát, sál, kesztyű.

ŐTÖZZ RÉTEGESSEN. :)))

2014. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha férfi vagy, akkor öltöny.
2014. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, de ez pont egy olyan kérdés mint a " milyen menyasszonyi ruhám legyen". :) és az ilyen kérdésre , nehány nagyon kedves fórumozó tényleges tippeket, ötleteket ír , amiből lehet válogatni . Egy nyári esküvőre lenne ötletem ruhám , szandalom, gondoltam télen nem veszek fel nyári ruhát , és mivel nem vagyok nagyon otthon divat ügyben , ehhez szerettem volna segítséget .
2014. szept. 29. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Vastag nejlon harisnyát vékonyra, meg ruha alatti derékmelegítőt vagy toppot pl. a wc-n le tudsz venni, ki tudsz cserélni :)
2014. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel autóba ülsz majd,és utána is zárt helyen lesztek,nyugodtan vehetsz fel,csinos alkalmi ruhát,egy szép nylon harisnyával. Linkelek pár ruhát és cipőt. :)


[link]



[link]


[link]


[link]


Lábbelik:


[link]


[link]


[link]


[link]



Szóval valami ilyesmiket.Természetesen lehet felvenni föléjük egy blézert.Rá pedig egy csini szövetkabát.


Ha kérdése van írj nyugodtan.

27/N

2014. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kosztümbe és zárt magassarkuba. Mivel kocsival mész azt is lehet hogy csizmába mész és átveszed a körömcipőre csinos kosztüm praktikus
2014. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokat lesztek kint, akkor szerintem nem kell túl sok vastag ruha (bár ezt úgy mondom, hogy én nem vagyok fázós). Arra figyelj, hogy ne legyen nyárias jellegü, mert télen inkább a nehezebb anyagok, sötétebb színek dominálnak. Harisnyából szerintem legyen közepesen vastag, ami még elegáns, de nem fagysz meg. Cipöt sokan ùgy oldják meg, hogy kintre csizma, de visznek bentre váltócipõnek félcipõt.
2014. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy vastag harisnya, egy dögös egyberuhaval. Fekete-bordó kombináció elegáns lenne. Mindez valami jó kis cipővel.
2014. szept. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A leírt paramétereid alapján a legtöbb télen kapható alkalmi ruhát neked találták ki. Mostanában a vaterán lehet nagyon kedvező árakon látni desigual kabátokat. Ha esetleg nincs szép alkalmi kabátod egy ilyet beszereznék addig a helyedben, mert később is jó hasznát tudod venni hétköznapokon. Ha van szép magas csizmád akkor az esküvőre abban is lehet menni, de a lagzira valami szép cipőt húznék amiben könnyú táncolni. Ruhába az én favoritjaim még mindíg a bézs alapon fekete csipke kombinációjú ruhák.
2014. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!