Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik étteremben legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik étteremben legyen a lakodalmunk?

Figyelt kérdés

Gyulán lesz az esküvőnk jövő szeptemberben, de már nézegetjük a lakodalmunk lehetséges helyszíneit. Sok nézelődés után kettőt találtunk, ami nagyon tetszene, pont emiatt nem tudunk dönteni köztük. Arra gondoltam, hogy a képek alapján esetleg meg tudnátok mondani, nektek melyik lenne a szimpatikusabb. Olyan 60 vendéggel kell számolni (a létszám még változhat). Az árak mindkét helyen nagyon kedvezőek.


Az első a gyulai Halászcsárda:

[link]


Nekem nagyon tetszett, hangulatos a kinti és a benti rész, de 60 fővel kicsit zsúfoltnak tűnt (magasságra sem túl nagy), maximum egy kisebb zenekar fér el, viszont nincs messze az esküvő helyszínétől.


A második a békéscsabai Fiume Hotel:

[link]


Elég tágas, de nem túl nagy, 60 fő kényelmesen elfér, akár egy nagyobb zenekar is, a belmagassága közel 5 méter lehet, tehát nem kelt zsúfolt hatást. Díszíteni nem szükséges, és ingyen biztosítanak nekünk egy szobát, viszont közel 20 km-re van Gyulától (kocsival mennénk).


Ti melyikre szavaznátok?


Előre is köszi a segítséget.



2014. okt. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyulaira, barátságos kedves helynek tűnik.
2014. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. Az első is kellemes hely, de nekem nem esküvőre való, én esküvőkhöz a 2. tipusú helyeket kedvelem. De mindkettő jó, csak más stílus. Hozzátok melyik áll közelebb?
2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából pont ez a baj, hogy mindkettőben van valami, ami tetszik, bár talán a 2. opcióhoz húzok jobban, már csak azért is, mert tényleg érzi az ember, hogy nem ül bele a másik nyakába. Viszont ott van az a kis halastavas csárda, és tényleg nagyon szép, kellemes, nyugodt hely.
2014. okt. 7. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határozottan az első tetszik. A másik is szép, de abban semmi fantáziát és meghittséget nem látok. De én amúgy is a családias, meghitt, hangulatos kis esküvők híve vagyok, egy nagyobb szabású esküvőhöz biztosan nagyobb hely kell.
2014. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a koncepció, milyen hangulatú esküvőt szeretnél, milyen ruhát képzelsz el magadon, milyen dekorációhoz húz a szíved. :)


Az elsőhöz ilyesmiket tudnék elképzelni:

[link]

[link]

[link]

Sok mécses, gyertya, bor-vintage tematika, natúr papírból készített menü és ültetők, természetes dekorelemek stb.


A második a klasszikusan elegáns esküvőhöz megfelelő helyszín.


Elsőnek azt döntsd el, te milyen esküvőt álmodsz meg magatoknak, és ehhez válaszd ki a helyszínt. A helyszínt nem fogod tudni teljesen az ízlésed szerint alakítani, ezért már az elején el kell dönteni, mi lenne a célotok. :)

2014. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod, hogy a masodikat nem szukseges disziteni, pedig a kepeket elnezve csak az dobja fel a helyet. Halkan megjegyeznem, hogy azt a szekszoknyat ha meg fizetnenek erte sem tennem fel, a szek labai igenytelenul kilatszanak. Maga a hely jo, de disziteni mindenkepp kell.


Az elso hely sokkal hangulatosabb. Elonye, hogy van kiulos resz, ugysem lesz mindenki egy helyen, csak a vacsora idejere. Akkor meg ugyis mindenki ul. Sokkal hangulatosabb, es sokkal kevesebbet kell disziteni a masodikhoz kepest. Es helyben is van :) szoval en a csardara szavaznek.

2014. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, es hidd el, mar sok foglalas van jovo nyarra, a szeptember is mar eleg nepszeru, igy nincs tul sok idotok.
2014. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én a békéscsabai Fiume hotelt csak ajánlani tudom. Tavaly ott szerveztük az esküvőt és maximálisan elégedettek voltunk. Nagyon profi személyzet, finom és bőséges ételek. A sört, bort, töményet a velük kapcsolatban álló nagykerből vettük (maradékot visszavették) csak az üdítőt, kávét kellett helyben fizetni. A terem gyönyörű, bár abban egyetértek, hogy a székszoknyák nem illenek a díszítéshez: az egész helyben van némi klasszicista elegancia, nem kell túlzásba esni. A székek amúgy is szépek és nagyon jól illenek egy arany/bézs esetleg halványzöld színsémához.

A gyulai sem tűnik rossznak, de teljesen más stílusú. Nekünk egy elegáns báli terem jobban illett az esküvőhöz, de ez már egyéni ízlés kérdése.

2014. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyulára szavaznék. Egyrészt azért is, mert bár 20 km valóban nem sok, mégis jó, hogy helyben van, mert aki akar, az jöhet gyalog, nem kell vezetni, mindenki ihat. (Bár nem tudom, hogy a násznép is helybéli-e.)

Ezenkívül nekem sokkal jobban tetszik, hogy barátságosabb, van kiülő hely, a másik nekem kicsit személytelen és túl merev.

2014. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!