Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szoktatok vastag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok vastag harisnyát felvenni esküvőre? A két 20 denes egymáson mennyire melegít? Holnap lesz az esküvőm.

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 10:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen.. 10fok alatt


Látzsik egymáson a 2, de próbáld ki ma.. H&m ben tegnap láttam vastag típusú fehér harisnyát, ami nem kötöt..stb

2014. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nem vennék fel egy esküvői ruha alá 2 harisnyát, látszódik. Inkább fáznék. Bár eszembe sem jutott volna október végére térd fölé érő ruhát bérelni..
2014. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem béreltük, hanem vettük. Az esküvő időpontja módosult. Eredetileg szeptemberben lett volna.
2014. okt. 24. 11:13
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a vállad fog fázni. Én nem vennék két harisnyát egyszerre, mert azért választottál rövid szoknyát az esküvődre hogy a lábaidon legyen a hangsúly.

Jó ötlet a pléd. Fotózáson is hasznát lehet venni.

2014. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám a két harisnyát és eldönteném. Egy 20 denes nekem kevés lenne csizma nélkül.
2014. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Borzasztó meleged lesz, nem kell cifrázni, egy sima nagyon szép fehér harisnya elég! Gondolom nem fogsz egy szibériai gyalogtúrára menni holnap.


És sok boldogságot!

[link]

2014. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Most vettem fel két üvegszálas harisnyát, és a fényt máshogy tükrözi vissza, mint ha csak egy lenne rajtam. Sima lycrásat vagy kreppet elmegyek venni még ma. Fehéret nehéz lesz találnom.
2014. okt. 24. 11:21
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy fehéret vegyél már! Eszednél vagy?! Úgy fogsz benne kinézni, mint egy dedós.
2014. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nemcsak látszik két harisnya egymáson, de rettentő kellemetlen a viselése is. Nem ajánlom, ne arra kelljen figyelned, hogy mit csinál a két réteg, lesz fontosabb dolgod is. Sok boldogságot!
2014. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha van DM a közeledben, még talán nem késő egy vastagabb, üvegszálast venni, Bellinda van többféle.
2014. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!