Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szoktatok vastag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok vastag harisnyát felvenni esküvőre? A két 20 denes egymáson mennyire melegít? Holnap lesz az esküvőm.

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 10:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem fogsz fázni, alig lesztek szabad ég alatt, arra pedig ahogy írta más is, készítsetek be egy pokrócot.

Én lagziban még nem voltam ilyenkor, de gólyabálba megyek mostmár ötödik éve minden ősszel (november közepe). Koktél ruha, csinos cipő, stb. Azt a fél órát, amíg elmegyek a helyszínre, meg amíg hazaérek, bőven kibírom egy rétegnyi harisnyában, a helyszínen pedig sosem szoktam fázni. Útközben van rajtam egy csinos téli kabát, ez valamelyest tompítja. Még sosem sikerült felfáznom ilyen alkalommal, szerintem abszolút kibírható, pedig én a legolcsóbb kínai harisnyára esküszöm (általában nem tudok rá vigyázni, második alkalmat ritkán élnek meg a harisnyáim).

Egyébként tényleg kényelmetlen, ahogy csúszik egymáson a két réteg, főleg az üvegszálasoknál. Én nem vennék kettőt.

2014. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Felénk holnapra már picivel jobb időt mondanak.Remélem felétek is.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2014. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kettőt biztos nem vennék a helyedben, mert nagyon kényelmetlen. Nekem tavaly márciusban volt az esküvőm (tudod, amikor havazott :D), és elég fázós vagyok, szóval esküvő előtti nap beszereztem egy 40 den-es harisnyát, amiben éppen kellemes volt a hőmérséklet (mivel pántnélküli volt a ruha, egyáltalán nem volt melegem benn sem)... Kérdés, hogy te mennyire vagy fázós, de még nem késő vastagabb harisnyát beszerezned!
2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Én nagyon könnyen felfázok.

De most tudtam venni sima fehéret, kettőt. Nem a kínaiban vettem, hanem calzedoniás.

Kettő egymáson, ha nem üvegszálas, igazából teljesen jó és kényelmes.

2014. okt. 24. 14:04
 25/25 anonim ***** válasza:
1 testszínű harisnyát vegyél fel. Fehér csak a hosszú ruha alatt jo.
2014. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!