Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen megoldásokat javasoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldásokat javasoltok téli lánybúcsúhoz?

Figyelt kérdés

Január kellős közepén nehezen érvényesülnek a jobbnál jobb ötletek. Eddig az a terv, hogy egy történet keretében kalauzoljuk végig a menyasszonyt a feladatokon, és a végén kikötünk egy szórakozóhelyen. Hogy lehetne megelőzni, hogy szétfagyjunk anélkül, hogy végig egy helyen ücsörögnénk?


Továbbá nagy lelkesedésemben csináltam egy pólódizájnt, aztán rájöttem, hogy elég valószínűtlen, hogy pólóban fogunk flangálni. Milyen alternatívát mondanátok erre?


Minden segítséget köszönök!


2014. okt. 29. 13:31
 1/4 szerpeszko pikáccsú válasza:
szerintem egy jégdiszkóban ahol szól a zene és korcsolyáztok az jó buli kezdésnek aki meg nem tud annak is buli ha meg egyikőtök sem az még nagyobb utána meg mennyetek el hozzád ha te rendezed és igyatok egyetek bulizzatok :-)
2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kabát fel és fűt majd az alkohol :)))) mehettek pubokba,lehetnek utcai feladatok is ugyanúgy,mintha nyár lenne! Vagy pedig szervezzetek programot fedett helyiségekben és ne nagyon menjetek ki a levegőre :)))


Szerintem legyetek kreatívak.Lehet pl karaokez-ni, különböző feladatokat megoldani fedett helyeken is,játékokat játszani,alkoholt inni,jókat enni,szórakozni.


Szerintem jó az ötlet, hogy kalauzoljátok a menyasszonyt,aztán buli hely :)

2014. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Póló helyett:

- láthatósági mellény - ara is lehet mindenféle feliratot szitáztatni (lehet kapni extrém színekben is - pl rózsaszín, nem csak "kukásmellény" kivitelben)

- egyen fülvédő, a menyasszonyéra egy kis fátylat is lehet felszerelni

2014. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hatalmas póló, ami a kabát fölé is jó. :D

Egyébként keresztben feltűzött szalagot is szoktak, amilyen a szépségkiránynőknek is van: azon rajta, hogy ki kicsoda és hogy "lánybúcsú" (pl. menyasszony, nyoszojolány, koszorúslány, ...)

2014. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!