Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező meghívni az esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező meghívni az esküvőre a vőlegény előző házasságából való, már felnőtt gyerekeit, ha egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem tartanak az apjukkal saját jószántukból?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem kötelező :)


Ha nem tartják a kapcsolatot, akkor felesleges meghívni őket.

2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. vàlaszadòval.
2014. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező... Semmi sem kötelező. Oké, hogy felnőtt gyerekek, de valaki felnevelte őket, nem? A kedves vőlegény? Hmm, talán oka lehet annak, hogy a gyerekek nem látogatják... Értelmes ember szerintem inkább azon van, hogy rendezze a kapcsolatot a családtagjaival, nem pedig azon, hogy mélyítse a szakadékot. Szerintem. De ha úgy érzi a vőlegény, végérvényesen megromlott a viszonya a gyerekeivel, hát ne hívja meg őket, de aztán magára vessen. Az már más kérdés lenne, ha a kedves menyasszony nem akarná őket meghívni.
2014. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az apjukat kérdezd meg, hogy ő mit akar etéren. Ha akarja, akkor kötelező! :D Ha nem akarja, akkor nem kötelező! :D
2014. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező.

Meghívni viszont illik, mégiscsak rokon.

Az, hogy eljönnek vagy sem, az már rajtuk áll.

(nagy valószínűséggel, ha nem érdekli őket az apjuk, akkor el sem fognak menni)

2014. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az apjuk kérdezd meg :)
2014. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A "gyerek" vagyok. Megkaptam a meghívót, és nem értem, miért küldött, amikor idegenek vagyunk egymásnak. Gondoltam, biztos muszáj, vagy ilyesmi.
2014. nov. 6. 12:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező egy esküvőn az anyakönyvvezetőn, a házasulandókon meg a két tanún kivül - ami efelett van, az a házasságot kötő 2 ember szabad döntése.

(egyébként ebben a vőlegény szava a döntő szerintem, az ő gyerekei, ha akarja meghívja, ha nem, nem)

2014. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#7), azért küldött, hogy te dönthesd el, el akarsz-e menni, avagy nem, egy tisztességes gesztussal rád bízta a döntést. Innentől tedd, amit jónak látsz.
2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Az esküvő rólad szól (meg a másik feledről)

A te magánügyed, kit hívsz meg

2014. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!