Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező meghívni az esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező meghívni az esküvőre a vőlegény előző házasságából való, már felnőtt gyerekeit, ha egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem tartanak az apjukkal saját jószántukból?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10es!!


írta hogy ő a gyerek :DDDD

2014. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Lehet ez egy lépés az ő részéről, szeretné újra felvenni veletek a kapcsolatot.
2014. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. De valószínűleg azért hívtak meg, mert szeretnék ha elmennél. Menj el.
2014. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Korábban válaszoltam már, akkor még nem láttam, hogy te vagy a "gyerek". Nem kötelező meghívniuk téged, de ez egy gesztus volt feléd, talán az is lehet, hogy szeretnék ha jelen lennél te is, és rendeződne a kapcsolatotok az apáddal. Ergo talán ez amolyan első lépés is lehetett feléd az apád részéről. Kötelezőnek nem kötelező megjelenned, ha nem akarsz, de én azért elmennék a helyedben, max. ha nem vezetne semmi jóra részedről még mindig el lehet onnét menni, viszont így te is esélyt adnál magatoknak azzal, hogyha elmész.
2014. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kicsit fordított szitu volt. A férjem volt a gyerek, és meghívta az apját az esküvőnkre, akivel 10 éve nem tartották a kapcsolatot egyáltalán. Kettőjükön múlt a dolog, egyikük sem kereste a másikat. A férjem ezt bánta valahol, de csak úgy nem mert/akart kezdeményezni, az esküvőt viszont jó alkalomnak találta erre, mint utólag kiderült az apja is valahogy így volt ezzel. Sajnos az esetükben nem történt meg a nagy áttörés, mert az apja meghalt nemsokkal azelőtt, hogy megérkezett neki a meghívó. Szóval lehetséges, hogy valami hasonló ok áll a meghívás mögött. A többi rajtatok múlik.
2014. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 12:57

Ne kötözködjél Feri bátyáddal! :D

2014. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartom a kapcsolatot az apámmal, saját elszánásból. Kifejezetten rosszul esne, ha meghívna az esküvőjére, és én sem fogom meghívni az enyémre. 20n
2014. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, amennyiben önszántukból nem tartják a kapcsolatot.


Minket sem hívott meg az apánk az övére - pedig mi tartottuk a kapcsolatot, sőt, együtt is éltünk mielőtt összeköltözött a nővel - de cserébe én sem hívtam meg az enyémre. :D

2014. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!