Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér bőrű menyasszonyok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér bőrű menyasszonyok/ feleségek?

Figyelt kérdés

A fehér ruha nem sápasztott titeket nagyon?

Mert rajtam szörnyen néz ki a fehér ez miatt.


2015. jan. 19. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Szolizz vagy kenekedj, sápadt arcú!
2015. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem (azaz nem néztem ki sápadtabbnak, mint amúgy), pedig nagyon fehér a bőröm, világos a hajam (szőkésvörös) és a szemem is kék.


Szóval én nagyon féltem, hogy sápasztani fog. Ráadásul szolizni se szolizhatok, mert egyáltalán nem bírja a bőröm.


Próbálj több árnyalatú ruhát, a szalonban is biztos tudnak segíteni.

2015. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Képzeld el ezt forditva... mesélte egy fotós ismerösöm hogy fotózott egy esküvőn ahol nigéria volt a menyasszony. Hófehér ruhában szénfekete nő. A képeken semmi nem látszott csak a ruha és a csaj fehér fogai, a nő sehol.

Photoshopal kellett utómunkát végezni a képeken az árnyékok/csúcsfények szűrő segitségével hogy megjelenjen a képeken a menyasszony is.

2015. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nekem kifejezetten jól áll a fehér annak ellenére, hogy elég világos a bőröm.

Próbálj valami más árnyalatot.

2015. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem, egyáltalán nem sápasztott, pedig fehér bőröm van és szőke hajam, Egy szép szolid smink, és picit sem voltam sápadt.
2015. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha nyáron lesz vagy tavasz végén, napozz egy kicsit előtte. Egyébként ha a ruha világosabb a bôrödnél, nem hiszem, hogy sápaszt. Érdem a drapp meg a világos sárga szokott sápasztani, a fehér még télen se olyan rossz.
2015. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan hófehér bőröm van (szoliznom/napoznom tilos), sötétszőke hajjal. Kicsit én is féltem a "sápasztástól" (nem mintha lehetne engem jobban sápasztani :D), de érdekes módon a törtfehér ruhák sokkal rosszabbul álltak, így végül a tiszta fehér lett a befutó :) Tényleg érdemes több árnyalatot is felpróbálnod, és különböző fényekben megnézned (természetes és lámpa is), mert csak rajtad derül ki, hogy konkrétan a te bőrödhöz melyik passzol a legjobban!
2015. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már hófehér bőrű menyasszonyokat hófehér ruhában és mindnek nagyon jól állt. Olyan éteri volt a hatás.

Sok fog múlni a jó sminkesen is. Hiszen ha megfelelően emeli ki az arcodat élni fog a ruha rajtad.

Azért érdemes néhány árnyalatot felpróbálni, háta mégsem ez a te színed. De tényleg minden teljesen más lesz amikor rajtad lesz a smink.

2015. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én pl, amikor bementem 2 szalonba érdeklődni, mindkét helyen rögtön mondták ( pedig még fel sem próbáltam semmit), hogy ne fehér ruhát válasszak, hanem ekrüt, mert az sokkal jobban fog állni. Úgyhogy szerintem Te is menj be, és kérd ki az eladók véleményét.
2015. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése! Szerintem ez milliószor gyönyörűbb:

[link]


mint ez....:

[link]


Most itt nem a hölgyek arcára, alkatára, ruhájukra célzok, mindketten nagyon szépek, csak a bőrszínre. Szerintem sokkal szebb egy fehér bőrű menyasszony a ruhában, mint egy sötétebb árnyalatú.

2015. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!