Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, feleségek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, feleségek! Véleményetek nekem par kérdésben?

Figyelt kérdés

1: A ruha..a ti ruhátok is nehez? Marmint súlyra. Az enyemet nagyon neheznek érzem ráadásul fuzos es 12 réteg tüll a ruha..attol felek hogy nem.birom majd a melegben 😃 szóval a kérdésem az lenne hogy létezik olyan ruha ami tenyleg konnyu es kényelmes vagy ezt el kell viselni a nagy napon?

Aztán..nektek volt olyan ami. Valtoztattatok volna utolag vagy minden tökéletes volt?

A fotózás aznap vagy elotte valamikor volt?

Előre is köszönöm a válaszokat 😊


2014. dec. 14. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Hát persze, hogy vannak könnyű és kényelmes ruhák is!


A fűzős, merevített, abroncsos ruhák egyre jobban mennek ki a divatból már évek óta, a finom, szolid elegancia, könnyed, lenge ruhák veszik át a helyüket.


Linkelek egy párat, hogy mire gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Itt a linkelt ruhák közül pár inkább egy hálóruhára emlékeztetett.
2014. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Léteznek könnyű ruhák is. De nem olyanok, mint a linkekben. Menyasszonynak nem való olyan, amiben félmeztelen. Tánc közben akár le is húzhatják a válláról.

De egyik- másik inkább hálóingnek néz ki.

2014. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Némelyik linkelt ruha olyan, mintha a függönyt tekerte volna magára a modell.

Az én ruhám is nehéz volt, de kibírtam benne.

Nekünk minden tökéletes lett, mivel minden olyan volt, amit mi ketten választottunk.

Aznap volt a fotózásunk 1 órakor, szertartás 4:30-kor.

2014. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gyönyörűek a linkelt ruhák es valoban ez a divat DE sajnos nem Magyarországon... Itthon meg mindig a giccses abroncsos ruhákat választják tobben..
2014. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Az én ruhám abroncsos volt és fűzős is, többet próbáltam, volt köztük nehezebb és könyebb ruha is.


Az enyém könyű volt, mert az alsószoknya és az abroncs is külön volt. A legtöbbször az alsószoknya egybe van a ruhával. Nem volt sok rétegű, kényelems volt.


2,5 éve volt az esküvőnk, nem változtatnék semmin, így volt tökéletes. Azaz egy dolog van ami így utólag picit rossz volt. Egy családi barát a menyasszony tánc alatt többször visszajött táncolni, ez nem is volt baj, de volt, hogy táncoltam mással és kiszedett a kezéből, hogy most ő táncol. Szóval így utólag lehet rá a tánc alatt kéne valaki aki jobban figyel, de ez sem volt olyan hű de nagy dolog.


A fotózás aznap volt. 1 órakor volt a polgári ahol csak a szűk család volt jelen, már előtte készültek fotók a készülődésről és az első találkozásunkról. A polgári szertartás után mentünk el fotózni, a vendégeket csak a templomba hívtuk.

2014. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A ruha kívánt stílusa nagyban függ az esküvő jellegétől is. Egy szolid vidéki kastélyban tartott ünnepi vacsorához tökéletes választás egy lenge csipkecsoda is, de egy igazi pörgős lagziban az első forgatásnál rátaposna a gyöngyözött uszályra valaki. :) Nekünk csak vacsoránk volt a szertartás után, egy abroncs nélküli, uszályos, de fűzős ruhát választottam, elégedett is voltam vele.


Szóval ha hagyományos, táncos-bulizós mulatsággal kell számolni, akkor inkább legyen egy pörgős-abroncsos ruhád, jó erős fűzéssel, hogy a helyén is maradjon. :)


A másik lehetőség, hogy a szertartásra választasz egy kifinomultabb, kecsesebb modellt, a lagzira pedig egy bulizósabbat, aminél nem kell azon aggódni, hogy rálép valaki a szoknya szélére. Vannak szalonok, ahol bizonyos kényesebb modellek kölcsönzésekor eleve benne is van a z árban egy lagzis menyasszonyi ruha.


A fotózásunk aznap kora este volt, a vendégek addig egy kis salátás állófogadással egy italpult társaságában töltötték az időt a helyszín kerti lugasában, illetve ekkor foglalhatták el a szállásokat is, így nem volt gond, hogy várniuk kellett ránk. A fotózás helyszíne pár perc autóútra volt, így elég jól ki tudtuk használni az időt.

Az előző napi fotózás se rossz megoldás, hiszen akkor van idő mindenre. Amit semmiképp nem szerettem volna, az az, hogy a déli napsütésben hunyorogjunk a szertartások előtt, láttam elég olyan képet, így ezt mindenképp el akartam kerülni.

2014. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár végül nem ezt a fazonú ruhát választottam, de a próbán nagyon kényelmesnek és könnyednek tűnt...


[link]


Ha ilyen nagy tüll ruhát szeretnél, szerintem érdemes megpróbálni!

2014. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rossz ruhát linkeltem be, bocsánat :)


[link]


Erre gondoltam :)

2014. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia. Gyönyörűek a mostani finom, légies ruhák. Ha most lenne az esküvőnk biztos felpróbálnék belőlük néhányat.

Visszatérve a kérdésre nekem is abroncsos, fűzős ruhám volt sok-sok tüllel. Attelier Aimée ruhára esett a választásom, hatalmas szoknyával. Pillekönnyű volt a márkára jellemzően mert hernyóselyemből készülttek a tüllrétegek is és a csipkék is a szoknyán. Néha azt hittem hogy túlságosan fölemelték a szoknyámat a koszorúslányok, mert nem éreztem a súlyát. Ez a könnyedség jellemző a márkára. Az Attelier Aimée ruhák azért olyan libbenősek és repülnek a menyasszony körül járás közben mert hernyóselymet használnak hozzá. Még a tüllanyaghoz is. Itt magyarországon is vannak Hernyóselyemmel dolgozó szalonok. Ha jól tudom a Daalarna is ilyen többek közt. Érdemes az anyagokat figyelni. Ha királylányost szeretnél nem kötelező súlyokat cipelned magadon.

2014. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!