Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1. Mennyivel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Mennyivel az esküvő előtt szokás elküldeni a meghívót? 2. Milyen színű ruhát érdemes vendégként felvenni? Pl fekete fehér nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2-3 hónappal előtte hordtuk szét a meghívókat! Ha férfi vagy akkor öltöny,ha nő akkor bőven van választék!A lényeg hogy elegáns legyen,és nem olyan amiben discoba,vagy piacra jársz! xD
2015. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3hónappal az esküvő előtt kaptam eddig minden meghívót, akár személyesen,akár postán történt.


Vendégként bármi,ami elegáns, fekete alsó fehér blúzzal/inggel is tökéletes.Ha nő vagy egy szép smink,szép frizurával csinossá tesz. Férfiként pedig ápolt frizura.

2015. jan. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pár hónappal elõbb érdemes, de attól is függ, hogy elõtte szóban szól-e a pár. Mi áprilisban leszünk hivatalosak egy esküvõre, de még nem kaptunk meghívót, viszont szóban már mondták a dátumot, ìgy tudjuk elõre és az se baj, ha pár héttel hamarabb kapunk csak hivalaos meghívót.

A ruha: én továbbra is úgy gondolom, hogy nem a szín számít, hanem az, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt. Egy bármilyen színü abroncsos csoda túlzás, míg egy egyszerü fekete kis koktélruha is lehet alkalmas. A lényeg, hogy elegáns legyen és ne látszódjon ki belõle mindened.

2015. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is február-március környékén kaptuk a június-júliusi esküvőkre a meghívókat. Klasszikusan feketét, fehéret, pirosat nem javasolnak esküvőre. De manapság a kis fekete teljesen általános, ahogy néztem a násznépet.
2015. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én eddig mindig nyári esküvőn voltam. És minden lányon/nőn kivétel nélkül mindig egybeszoknya van. Kék, piros, fekete-fehér csíkos, barna-fekete mintás, csipkés krémszínű, sima fekete, szürke apró fekete virágokkal.... Szóval minden fajta. Én csak a fehéret nem ajánlom. Meg a pirosat.
2015. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha bordó az már nem szép? amúgy nő vagyok.
2015. jan. 25. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bordó teljesen jó, de a ruha szabásától is függ, meg, hogy milyen esküvő. Mert ha a menyasszony egy laza ruhát választ semmi csicsa, te pedig egy fodros-bodros bordót, akkor az kellemetlen lehet. De egy sima kis bordó ruha jó szerintem.
2015. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld.
2015. jan. 26. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!