Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt szeptemberben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt szeptemberben az eskuvoje? Mi jovore szeptember elejere vagy kozepere tervezzuk a lagzit. Aki szinten ebben a honapban hazasodott letudna irni hogy pl. milyen volt a diszites? Szin? Menyasszonyi csokor, idojaras? Koszonom..

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Október elején volt...de az ősz, és az időjárás is stimmel, ezet gondoltam írok


Zöld fehér volt. Némi krém színnel( koktélszalvéta)

Időjárás..végig 20 fokot rtak, meg előző nap is 18 volt, erre a napra 8-12.. Kícsit hüsi volt...de napsütés.. Nekünk mar hullottak a levelek..így a fotók nagyon színesek lettel


A viragoknak nagyon jőt tett az idő, minden nagyon sokáig friss maradt,

A csokor vegyes volt, minigerbera hangsúllyal, ami fehér volt zölddel kombinálva,..

2015. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptember 6.-án volt az esküvőnk.

Nálunk lila-fehér volt a díszítés.

A csokrom vörös-fehér rózsa csokor volt.

Kellemes napod idő volt,18 fok.

2015. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én voltam szeptemberben esküvőn, és ott barna-barackvirág színű volt a díszítés. Nekem nagyon tetszett mert alkalmi és vidám is volt egyben.
2015. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi október elejére tervezzük, nekünk kicsit őszi hangulatú lesz a díszítés :)


[link]

2015. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeptember közepi volt az esküvőn. A vacsorán nem volt különösebb díszítés, nem volt igazi lagzink. A csokrom stílusában ilyen volt: [link] kb a harmadik képen.

Időjárás hozzánk kegyes volt. Délelőtt még csöpögött az eső, de délutánra az esküvőre kisütött a nap, 22 fok körül volt.

2015. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk idén szeptember elején lesz. Ami a színvilágot illeti, a barna, bézs, krémszín lesz a domináns, szóval nem a tipikus őszi, barnás-narancssárgás-sárgás színvilág lesz. Az étterem letisztult stílusú, a barna-bézs-krémszín uralkodik.

Mindenképpen pasztell-színű virágokból szeretném a csokromat: krémszín és halvány rózsaszín.

2015. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!