Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Személyzetet esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyzetet esküvőre?

Figyelt kérdés
Helyszín van, étel van, ital van, zene van... Honnan lehet szerezni 1-2 felszolgáló személyzetet esküvőre, akik vállalják az üres tányérok összeszedését és a sör csapolását? Köszi!

2015. febr. 19. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem étterembe mentek, akkor úgy tudtok személyzetet szerezni, ha:

1. Barátok/rokonok elvállalják (nem valószínű)

2. Fizettek valakiknek, pl. ismerősökön keresztül "toboroztok" diákokat (ez valószínűbb)

2015. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ott ahol a lagzit tartjatok nincs szemelyzet?
2015. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor az enyém volt, egy étteremből jöttek pincérek.
2015. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es jól írja.


Vendéglátós suliba jártam és az ottani pincér tanulókat gyakran adták kölcsön, rendezvényekre, esküvőkre.

Nem tudom mennyiért, de a suli örült, hogy van gyakorlati lehetőség.

Nézzetek szét a városotokban, van-e ilyen szakmunkás képző suli.

2015. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan az étel van, ők nem tudnak biztosítani felszolgálást? Már ha nem saját főzés. Esetleg ismerős, aki konyhán/menzán/étteremben dolgozik/dolgozott?
2015. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk (falu) tavaly volt egy esküvő, de nem helybeliek voltak, csak pár ismerősük élt itt a faluban, szoval a lényeg az, hogy azok az ismerősök szerveztek be négy itteni lány (köztük engem is) felszolgálni. Pedig nincs is ilyen végzettségem, négyünk közül csak egy lánynak volt szakácsvégzettsége. Ráadásul én először csináltam ilyet, de nagyon élveztem.

Szoval akár tök idegeneket is hivhattok, vagy olyanokat, akiket egy ismitek ismer.

2015. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nem, ez nem étterem. Természetesen megkérdezzük a kaja-céget is, tudnak-e személyzetet adni, de nyilvánvalóan minden lehetőség érdekel. :)


Sajna nem igazán van vendéglátós ismerősünk, és nem tudom, hogy az ára ennek. A szakiskola jó tipp, köszi szépen! :)

2015. febr. 20. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Merre lesz az esküvő? Én szívesen mennék es pár embert tudnék.vinni. :) nem vicc, komoly! :)
2015. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, nekünk 15.000-et adtak a szombati napért (reggel 8-tól vasárnap hajnal 3-ig, mindent csináltunk az asztalterítő vasalástól kezdve a terítésen át, a tálaláson keresztül a mosogatásig) , plusz még vasárnap visszamentünk 11-re pakolni kb 3-4-ig és még arra adtak talán 8.000-et. Őszintén szolva én egy picit sokaltam. De lehet azért, mert akár ingyen is megcsináltam volna, olyan jó volt.
2015. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy majd akkor még jelentkezem... ;)
2015. febr. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!