Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre tánccipőt? Ti milyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre tánccipőt? Ti milyet vettetek menyasszonyi cipőnek?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok cipő ügyben, gondolom sokat táncolnék a lagzin és mindenképpen kényelmeset szeretnék, de persze legyen nőies is.

Jó ötlet ha tánccipőt veszek? Vagy abban nem bírnám egész nap?

Ezt néztem ki:

[link]

Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 1. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tánccipő nagyon jó ötlet, hiszen direkt erre van kitalálva: arra, hogy sokáig talpon legyél, és mégis kényelmes legyen.


Viszont a linkelt aranyszínű cipő szerintem nem csak bumszli, de ronda is.


Egy ilyesmi - ha már erről az oldalról válogatunk - sokkal szebb és elegánsabb lenne:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Legyen zárt az eleje...


Harisnya miatt, ha nem veszel az egesz napos viselésben feltöri a labad, nyitottban pedig nem illik a harisnya


Nekm 6 cm magas cipőm volt, de mindennapokban is kb ilyen magasat viselek, így nekem reggelig oké volt(regel 9-másnap hajnali6 ig).. Egyszerű fehércipőm volt...

2015. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket! Azt is néztem hogy ne legyen sok pánt, meg fogja a lábamat. Most már teljesen elbizonytalanodtam....
2015. febr. 1. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:

De hát a pánt pont, hogy jó, hogy fogja a lábadat.


A zárt elejűt én nem szeretem. A nyitottban sokkal kényelmesebben elférnek a lábujjaim, a zártban össze vannak nyomiszkolva és mindig megfájdulnak. De ez megszokás és talán lábtípus kérdése is.

2015. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, én mondjuk lapos cipőben leszek, mert világ életemben csak olyat hordtam és nem akarnám az esküvőn egész nap magassarkúban kínozni magam. Szerintem fő a kényelem, mert egy kényelmetlen cipő nagyon tökre tudja vágni az ember jókedvét.
2015. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
18centis platformost-D
2015. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kínából nem rendelnék valami műbőr szart. Élőben vennék itthon igazi bőrt és bejáratnám mire kell. Én egy már meglévő bőr szandálomat használtam amiről tudtam, hogy kényelmes és már kilométereket gyalogoltam benne. Nem bánom, hogy nem vettem újat. Vendégként mentem egy esküvőre egy szép új műbőr magassarkúban, mivel nem enged és nem szellőzik befülledt bele a lábam, "megpuhult" így mégjobban fel és széttörte utána napokig alig bírtam menni és közben is folyton arra gondoltam, hogy ki kéne menni és venni egy másik cipőt, mert ez nagyon szar, pedig vendégként nincs annyira igénybe véve az ember, mint menyasszonyként. Nem tudom mit csináltam volna benne...


Mondjuk van aki állítja, hogy jó az és hozzá van szokva az ilyen műbőr cipőkhöz. Nekem az volt az első és az utolsó. Össze se lehet hasonlítani.

2015. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de én soha nem vennék fel ilyen cipőt, nemhogy menyasszonyként. Ráadásul netről nem is mernék rendelni lábbelit, csak próbálás után. Amúgy a tánccipős elgondolás jó, nagyon kényelmesek!

Nekem ilyesmi volt, mivel kerek orrú, nem nyomódtak össze a lábujjaim (arra én is érzékeny vagyok): [link] Először hasonlót, de díszesebbet próbáltam cipőüzletben 14 ezerért, de az ázsia centeres 2500 ft-os ugyanolyan tökéletes volt. A nagy napra betörtem otthon, aztán reggel 10-től másnap reggel 7-ig nyűttem, végig táncoltam benne az estét.

2015. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kényelmes és valóban tánccipőt szeretnél akkor érdemes lenne elmenned a Taylorba: [link] (nem csak azok a cipők vannak, amik a weboldalon) én itt vettem tánccipőt klasszikus tánchoz fehér szatént. Igaz nem pántos de egyáltalán nem esik ki a lábam.

Amit még ajánlani tudok: [link]


Azzal viszont számolj, hogy ezek 15-25-30 ezer Ft körül mozognak.

2015. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!