Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szervezzük az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szervezzük az esküvőt hogyha a párom fél roma?

Figyelt kérdés

A párom igen fél roma! De ettől függetlenül ŐT nagy szeretem! Viszont a családját nem, az esküvőn szívesen látom az anyját és az apját de a testvéreit inkább nem!

Mindegyik testvére (3) roma nőt választottak az egyik a huga aki magyar férfit, viszont a sógornőmmel sem bírjuk egymást! Pénzhajhászok! Párom külföldön dolgozik, soha sem keresik őt( minket) csak akkor ha segítségre szorultak anyagi téren! Nem segítünk már rajtuk, mert kihasználásnak véltük.

Hajlandó lennék egy két tanús esküvőre ahol megjelennek a szüleink, és az én bátyám, akivel nagyon jó a kapcsolatunk, és a párom is nagyon jól el van vele!

Viszont szerintem a vőlegényem ebbe nem menne bele, hogy az én testvérem ott van az ő testvérei viszont nincsenek!

Mi ilyenkor a megoldás, letettem a lakodalomról emiatt, de a menyasszonyi ruháról nem szeretnék elbúcsúzni!


2015. febr. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyet? :

[link]


Egyébként a roma családoknál nem divat nagyon sok pénzt adni nászajándékba? Korona a menyasszony fejére és bele a sok-sok pénz .. . Lehet hogy megérné végigcsinálni a lakodalmat.

Nem várhatod el a párodtól hogy ha a te testvéred jelen lenne az övét kihagyjátok.

2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát a barátaidat megválogathatod, a rokonaidat nem.

Ha a párod meg akarja hívni őket, akkor kénytelen leszel elfogadni, ha nem akkor menjetek ketten minden rokon nélkül.

2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kéttanús esküvőt csináltok akkor sem kell elbúcsúznod a menyasszonyi ruhától. Esküvő előtt vagy után fotóssal mint a többi menyasszony kimennétek helyszínre és elkészítenétek az esküvői fényképeiteket. Később már úgy is csak az ott készült fotók maradnak hogy megmutassátok a gyerekeiteknek és unokáitoknak.
2015. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két tanús esküvő, úgy, hogy a te tanúd a testvéred. (így nem hivatkozhat arra, hogy a testvéred ott volt, hiszen nem testvérként hanem tanúként volt jelen)
2015. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A vőlegényemre bíznám, hogy az ő részéről kiket hív meg, elvégre az ő rokonai és tiszteletben tartanám a döntését.
2015. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Esetleg tesók jöjjenek, de a párjukat ne hozzák. Se tied, se a vőlegényé.
2015. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!