Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miről szól egy római katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szól egy római katolikus jegyesoktatás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__6..


Egyébként erkölcsi útmutató a közös élethez. Szerintem, ha jó papot fogtok ki nagyon meghatározó élmény lesz, és nagyon sok erőt adhat a házassághoz.


Van egy nagyon aranyos kis film, a Nászfrász, szerintem nézzétek meg együtt, a jegyesoktatásról szól vígjáték formában! :)


[link]

2010. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nagyon jó volt :) csomó hasznos dolgot mondott az atya az együttélésről, a konfliktusok kezeléséről, a "jóban-rosszban" valódi jelentéséről. az nagyon megmaradt bennem, hogy honnan tudja az ember, hogy kész a házasságra: fel kell tudni magadban sorolni a másik legalább 6 rossz/kellemetlen tulajdonságát (ennyi mindenkinek van, ha már itt elakadsz, nem ismered), és utána nyugodt szívvel gondolni, hogy ennek ellenére is leélném vele az életem. ez pl. tök érdekes volt. (ezt nem mondta, de mi el is mondtuk ezeket egymásnak, hasznos volt :))
2010. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

sosem értettem, ha a papnak nincs felesége, akkor mire fel ad tanácsot


én is olvasom a Bibliát, mert érdekel, ugyan hívő nem vagyok.

de nem hinném, hogy olyan ember adhat bármilyen tanácsot, aki kívülről szemléli az eseményeket

sokkal hitelesebbnek tartom, ha mondjuk ismeretségi körömből valaki tud tippeket adni, aki hasonló dolgokon mehet át , mint mi


27f

2010. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk fiatal és marha jó fej volt a pap,mégis végig szenvedtük az egészet és alig vártuk,hogy vége legyen!

Szerintem ez egy olyan tipikus felesleges rossz,viszont hangzottak el jó dolgok!

2010. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Megpróbáltuk összegyűjteni egymás rossz tulajdonságait, persze nem sikerült. :) Az az igazság, hogy mi az elejétől próbáltuk elfogadni egymást olyannak, amilyen, nem kerestük a negatívumokat.

2010. febr. 14. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
erre csak egy válaszom van! a jó kúrva anyádért mész templomba, ha nem vagy igaz hitű.? ez nem holmi divat te barom!
2010. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd nagyon igyekszem, hogy valaha felérjek lelki nagyságodhoz.
2010. febr. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!