Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasoknak esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasoknak esküvő?

Figyelt kérdés
Ha valakik nem tudták úgy megtartani az esküvőjüket, ahogyan szerették volna (csak anyakönyvi hivatalban), és újabb esküvőt szeretnének, mi ennek az elnevezése? Hogyan működik? Mit kell mondani a meghívottaknak (a házaspár házasságot köt elég szrul hangzik :D )? Van valami oldal esetleg ami ezzel foglalkozik? :) (Nem vagyunk keresztények, templomokat messziről elkerüljük, tehát ki ad össze minket egyáltalán?)

2015. ápr. 11. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Létezik olyan, hogy házastársi fogadalom megújítása.


Itt van egy-két link:


[link]


[link]

2015. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Szamomra ex a fogadalom-megujitas olyan komolytalan.

Talan a hazassagkoteskor tett fogadalom elevul vagy lejar?


Nekem a Gyozike es a Bejja asszony jut az eszembe, akik azert csinaltak ezt, hogy kicsit szerepeljenek a rokonsag elott.

2015. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

2-es, az, hogy Győzikéék mire használták, még nem teszi komolytalanná. Meg tudom érteni, ha egy házaspárnak nem telt olyan esküvőre, amit szerettek volna, és át akarják élni úgy, ahogy vágytak rá, ez jó megoldás.

Ezenkívül még ezüst vagy aranylakodalom alkalmával is szép szertartás, a mai világban akik leélnek együtt 25 vagy 50 évet, az tényleg ünneplendő:-). Nem voltam még ilyen eseményen (ősszel lesz majd esedékes egy), úgy képzelem, ez már nem a közös út kezdetén tett fogadalom, hanem egyfajta összegzése a közös életnek, és megerősítés a hátralévő időre.

2015. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Ez nevetséges. Az esküvő NEM a lakodalom! A rokonság sem fog örülni neki.

Ha mindenáron banzájt akartok, akkor az eskü megújítása jöhet szóba az anyakönyvvezető előtt.

2015. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3 NEM a Gyozikeek miatt komolytalan, csak ok jutnak az eszembe errol.

Az eskuvo attol unnepelyes, hogy egyszeri alkalom. Ha nincs penz, akkor vagy el kell halasztani addig, amig lesz ra penz, vagy beerni kis eskuvovel.


De ha elmennek egy olyan eskuvore vagy lagzira, ahol mar hivatalosan x ideje hazas az 'ifju par', abban semmi unnepelyes nincsen. Csak be akarjak potolni a rongyrazast.


Az ezust-, arany- es gyemantlakodalom, pedig csak neveben lakodalom. Valojaban az csak egy nagyobb unnepsege a hazassagi evfordulonak.

2015. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Tudom, mi az aranylakodalom, szüleimnek már megvolt:-) Természetesen szűk családi körben.


Szerintem a kérdezőre és a párjára tartozik, mit és miért akar, másra nem. Véleménye lehet mindenkinek, ez viszont nem kell, hogy bárkit befolyásoljon.

Én megadtam a kért felvilágosítást a kérdezőnek, a többi off. További sok boldogságot kívánok nekik.

2015. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyilvan en sem gondolom, hogy a velemenyem maga az objektiv igazsag, de szemely szerint giccsnek tartom a fogadalomtetelt.

Mar maga a kerdes is (hazasoknak eskuvo) egy paradoxon.


A szuleidnek gratulalok. Ritka manapsag az ilyen hosszu hazassag.

2015. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtuk elhalasztani az esküvőt, mert gyereket vártunk és szerettük volna ha házasok a szülei..ez nem egy olyan dolog, amit el lehet ítélni szerintem. Ezért szeretnénk nagy esküvőt mert sajnos még a kicsi mamája sem tudott jelen lenni (mert külföldön él és dolgozik). Köszönjük, elsőnek! :)
2015. ápr. 11. 23:56
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg egy nagyobb szabású házassági évforduló rendezése? Általában az ilyeneket úgyis ugyanarra az időpontra szokták rakni, és olyankor szoktak is egymásnak fogadalmat megerősíteni :)
2015. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Templomi esküvő, ha akkor nem került sor rá?
2015. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!