Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasoknak esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasoknak esküvő?

Figyelt kérdés
Ha valakik nem tudták úgy megtartani az esküvőjüket, ahogyan szerették volna (csak anyakönyvi hivatalban), és újabb esküvőt szeretnének, mi ennek az elnevezése? Hogyan működik? Mit kell mondani a meghívottaknak (a házaspár házasságot köt elég szrul hangzik :D )? Van valami oldal esetleg ami ezzel foglalkozik? :) (Nem vagyunk keresztények, templomokat messziről elkerüljük, tehát ki ad össze minket egyáltalán?)

2015. ápr. 11. 17:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
68%
Szia ! Úgy hívják az ilyet , hogy házastársi fogadalom megújítása. Elöttem is leírták már, de most Gyömrőn van egy olyan lehetőség, hogy aki ezt a RÜGY (Romanika Ünnepe Gyömrő) keretein belül csinálja , annak nagy kedvezményeket biztosít az Önkori, például az anyakönyvvezető díját is elengedik ha jól tudom, meg nagy felhajtást biztosítanak a rendezvény köré. érdeklődj utána ha érdekel, mert még idén is lehet jelentkezni !
2015. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Akkor meg gazabb a poteskuvo, ha mar van gyerek is.

De ha te nem erzed, akkor nincs mit tenni. De hidd el, hogy a rokonsagnak is rohejes lesz, csak nyilvan nem fogjak mondani.

2015. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, aki érdemben válaszolt ment a zöld kéz, aki nem a kérdésre válaszolt ment a piros. :) Jövőre tervezzük csak, úgyhogy sajna a RÜGY nem játszik, de köszi szépen:/:)
2015. ápr. 12. 15:00
 14/14 Czipó Éva ***** válasza:
56%

Megújító szertartást tarthattok szertartásvezetővel, aki egy személyre szabott szöveggel erősíti meg újra a házassági eskütöket. Utána pedig tarthattok vacsorát és hajnalig bulit.


Szerintem nagyon szép egy ilyen esemény, nekünk volt nagy esküvőnk, de a 20. házassági évfordulónkon szívesen tartanék én is egyet. :)

2015. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!