Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvődön milyen cipőt viseltél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvődön milyen cipőt viseltél?

Figyelt kérdés

Nemsokára esküvő és nem tudom milyen cipőm legyen. 2 elvárásom van:

1. fehér legyen

2. magassarkú legyen-bár félek egész nap nem tudok benne állni

Nektek milyen cipőtök volt? Megbántátok? Ha igen mit változtatnátok meg?


2015. ápr. 14. 04:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

En magassarkus vagyok, kb minden nap hordok. Rajtam egy ezust platform szandal volt. [link]

Ezek a platform cipok nagyon kenyelmesek amugyhajnali 3 krul erezem meg, hogy elfaradt a labam. Eredetilg en is feheret szerettem volna de a menyasszony es a menyecskeruhamhoz is ez illett jobban, mert mindketton csillogo, ezust diszites volt. Egy nem magassarkus baranom pl. szep feher ballerinacipoben volt, nagyon vaganyan nezett ki, bar a nasznep nem vette eszre a ruhaja alatt.:)

2015. ápr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a cipő nagyon jól néz ki :)
2015. ápr. 14. 05:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 centis éktalpú zárt a ceremóniákra és egy ugyan olyan magas de szandi a lagzira. A szandi hihetetlen kényelmesnek tűnik eddig. Jövő hónapban lesz az esküvő.
2015. ápr. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jól néz ki. És ugyan magas a sarka, de a vastag talp miatt meglepően kényelmesek ezek a fazonok.
2015. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fehér magassarkúban voltam, és be volt készítve egy fehér balerina cipő, de nem kellett, pedig hajnal 4-ig táncoltunk. Igaz kaja közben az asztal alatt kétszer vagy háromszor levettem :)

Vedd fel előtte párszor azt a cipőt, ami rajtad lesz, hogy szokja a lábad és "betörjön" egy picit a cipő, szóval ne akkor legyen először rajtad.

2015. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Fehér Jimmy Choo magassarkút.
2015. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Fehér 10 cm sarkú Tamaris cipőm volt.

Nekem kb. 2 óránként le kellett venni pár percre, és éjfél után cseréltem egy kb 5 cm magas fekete szandálra.

2015. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Czipó Éva ***** válasza:
83%

Nekem körülbelül 10 centiméteres, fehér magassarkú cipőm volt nyitott orral. Nagyon kényelmes volt, csak a menyecsketáncra cseréltem le.


Ha félsz a magassarkú viselésétől, akkor készülj egy lapostalpú cipővel, amire lecserélheted a szertartások után a vacsorára. A szertartás alatt úgyis annyi minden másra fogsz figyelni, hogy észre sem veszed majd, mi van a lábadon! :)

2015. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a magassarkút és nem is bírom! :)

Rá szántam magam egy 3 cm-esre,de nem volt rajtam csak egy órát!Aztán egész este egy fehér csipke balerina cipő volt rajtam! :)

2015. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a párom fél fejjel alacsonyabb nálam, a magas sarkú eleve kizárt (nem baj, amúgy is utálom).

Valami kényelmes lapos szandi/topánka lesz rajtam.

2015. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!