Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik se nem polgári, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik se nem polgári, se nem templomi esküvő? Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal nyáron házasodnánk. A polgári részt annyival letudnánk, hogy aláírjuk a papírt. A szakralitás végett mindenképp szeretnénk szertartást, de nagyon különböző vallásokat gyakorlunk. Létezik olyan lehetőség, hogy pap helyett egy barát, vagy egy fizetett színész ad össze egy vallásokat összekötő szertartással?
2015. máj. 15. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltok, amit akartok, de ezt nem fogja elfogadni az adott egyház.
2015. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a polgári megvan, akkor utána úgy csináljátok, ahogy akarjátok.
2015. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hivni szertartas vezetőt , azt mond amit kertek.
2015. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a szertartásvezető jutott eszembe. Őket kérdezzétek meg, hátha tudnak segíteni: [link]
2015. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze, azt csináltok, amit akartok, ahogy akarjátok. Lehet hívni szertartásvezetőt, színész, random ezós embert, bárkit.
2015. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vallásokat összekötő szertartás nem létezik, de egyébként nekem is a szertartásvezető jutott eszembe.
2015. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a valláskülönbözőség a probléma, akkor az ne tartson vissza. Pl. katolikus esküvő lehet úgy, hogy csak az egyik fél katolikus, és úgy tudom református/evangélikus is.

Amúgy meg lehet akár druida esküvő is, a szertartásvezető megcsinálja, ha fizetsz érte...

2015. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A polgárit ezek szerint aláírjátok két tanúval, idáig jogilag teljesen rendben van a dolog.


A nem hivatalos részt szertartásvezető tudja nektek lebonyolítani, aki a kéréseteknek megfelelően állítja össze a szöveget, szerintem tuti van olyan, aki akár be is öltözik a kedvetekért, ha olyan az igény. :) Ők a fizetésükért a ti elvárásaitokat igyekeznek teljesíteni, és mivel ez egy megrendezett szertartás, nincs is semmi formai kötöttség, aminek meg kellene felelnetek. :)

2015. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ökumenikus szertartás.
2015. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!