Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korai 2-3 hónap után megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Korai 2-3 hónap után megkérni valakinek a kezét?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy régi ismerősömmel, akivel igazából már 9 éve ismerjük egymást valamennyire, e csak most lepődtünk meg igazán, hogy mennyire összeillünk. Úgy érzem megtaláltam azt, aki nélkül nem tudnám leélni az életem. Az előző kapcsolatom 6 évig tartott, és nem igazán éreztem ezt, az ehhez képest csak jó volt. De ez valami elsöprő, és az, hogy egy régebbi ismerősöm, csak még rátesz egy lapáttal. Azt monda, hogy soha nem volt boldog, csak most velem és most jött rá, hogy igazából milyen érzés. Csak az a baj távol lakunk egymástól, és csak hétvégente tudunk találkozni. A múltkor meg csak úgy egy lagziban azt mondta, hogy hozzám jönne, ha megkérném. Szeret engem, és és én is őt nagyon de még csak 2 hónapja vagyunk együtt, és nem akarom elrontani az életét azzal, hogy idővel rájön, nem azt kapta akire várt. Kíváncsi vagyok ki mit szól ehhez, főleg lányok/nők.


25/F



2015. máj. 19. 15:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A kérdésből az jön le, de nem csak összejárunk dugni. Igen, az előző barátnőmmel azt csináltuk az elején, és azt is tudom milyen érzés. És nem annyira akar menekülni, hogy viccesen felvetette, és nekem eszembe sem jutott. Már a jó első pillanatoktól motoszkál a fejemben a gondolat. Rosszul jött le a kérdésből, de nem éppen úgy történt, hogy rámrontott a kérdéssel, inkább én vezettem rá, mivel éppen egy lagziban voltunk, és azt mondtam, hogy milyen szép az öltönye a vőlegénynek, mire azt mondta, hogy a te lagzidban is ilyen lesz, és elnevettem magam. Megkérdezte mit nevetek, és annélkül, hogy bármit is mondtam volna, kijavította magát, hogy jó, akkor a mi lagzinkban, és akkor kérdezte meg, hogy talán őt elvenném-e. Nem hiszem, hogy érthető, de próbálkoztam.
2015. máj. 19. 21:11
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
ha tudod mit akarsz akkor ne késlekedj
2015. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Egy no nem mosogep hogy ki kell par evet probalni mincs garancia senkire.

Szereted vedd el akar holnap de ha dontesz maradj hu dontesedhez.

2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk majdnem ugyanez a szitu volt, de engem nem eljegyzett, csak mondta hogy költözzünk össze - a távolság miatt nem is működött volna különben. Így egy hónap (+6 év ismerettség) után oda is költöztem. Nálunk egy évre rá volt eljegyzés és utána 3 évvel esküvő.

De ha te úgy érzed, nyugodtan kérd meg, viszont az esküvővel várjatok még. Korai kitűzni annak az időpontját, elég ha körülbelül megbeszélitek, hogy pl. 2017 tavaszán legyen. Most inkább dolgozzatok az összeszokáson, mert az sem egyszerű az elején (de ez ne ijesszen meg!! teljesen normális ha kezdetben vannak viták) ne bonyolítsátok még egy esküvő szervezéssel is az életeteket.

2015. máj. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kissé megijednék...jobban örülnék, ha először összeköltözhetnék a jövőbeli férjemmel.
2015. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

Már ne is haragudj, de szellemileg még korántsem vagy megérve!


Az,hogy hétvégente összejártok d*gni az nem jelent túl sokat....HA már 2 hónapja együtt élnétek is azt mondanám,hogy ne.


Amikor egyikőtök megy a másikhoz, kitakarít a fogadó, próbálja a legjobb arcát mutatni, leborotválja piciny teste utolsó négyzetminiméterét, dezodorál, fogat mos, parfüm hegyek, vagy kölni, a legszebb melltartó meg persze tanga vagy boxert vesz fel, agyalni kell egy kicsit,hogy a d*gás előtt esetleg valami program, hogy ne "csak" arra legyen kihegyezve, az elég cinkes egy idő után, ....milyen szerencse,hogy ezt csak két napig kell csinálni...aztán jöhet a büdös zokni dobálás, a szennyes kupac halmozása a szoba közepén, a wc mellé hugyozás, a fogmosás nélkül lefekvés, a hajcsomók a zuhanytálcában, a vastag szürke szappanhab a kád oldalán, a kinyúlt boxer, a szürke melltartó hmmmmmm. Való Élet. XD



És akkor egyáltalán nem mentem messzire, sőt!


Nem beszéltem a rezsiről, a munka megosztásról (vagy annak hiányáról, vagy Te kigondoltad, hogy soha nem fogsz mosogatni? Ő tud erről? XD ), a spórolásról (nehéz úgy,ha a másik csak költene inkább) ...stb CSilliárd része van egy kapcsolatnak/együttélésnek/házasságnak, amit Ti csináltok az d*gás kis extrával....pl +1 mozi XD


Jelen helyzetben értelmezni sem tudnád a " Jóban rosszban!" -t...



8 éve vagyok kapcsolatban,abból 7, 5 év élettársi kapcsolat, Augusztusban esküvő....aztán gyerekek. Mi is azzal kezdtük amivel Ti, nem ez a gáz...hanem az,hogy annyi eszed van,mint egy döglött hintalónak. :D


Nem ártana jobban megismerni...nem csak a testét. ÉS nem, nem arra vagyok kiváncsi,hogy kedves, mosolygós és jól sz*p....hanem,hogy fogához veri a garast, vagy herdálja a pénzt, vagy betudja osztani, hogy tisztaság mániás, vagy trehány állat, hogy van-e munkája, van-e elképzelése az életével kapcsolatban, hány gyereket akar, a munkájában előre akar-e lépni, képzi e magát, ősanya akar -e lenni,aki megszül 6 gyereket,te meg győzzed eltartani őket, Norbi update-en él vagy zabálja a csülköt pacallal, vagy szimplán próbál magára odafigyelni normális határokon belül....stb Annyi van még hogy sose fogy el...



Én biztos,hogy NEM- mondtam volna 2-3-4-5-6 hónap után is....pedig 18 voltam. Több eszem volt,mint nektek együtt?

Lakva ismerszik meg az ember.



DE ,hogy láss egy másik példát is... csaj otthagyja a fősulit,hozzá megy a fazonhoz 1 hónap ismeretség után,tehát mikor megesküsznek 2,5 hónapja d*gtak. A csjról kiderül,hogy közveszélyes munkakerülő, 2-3 hónapnál sehol se maraad tovább, inkább gyereket akar, ami 1,5-2 év után be is csúszik....a férj nem szeretett volna....még....az előző élettársi kapcsolatból van egy kislánya, akivel már nem beszélt 4 éve....

Aztán ahelyett,hogy a csaj kezdene azon agyalni,hogy kevés a GYES (mert nem volt elég munkaideje ahhoz,hogy mást is kapjon a gyerek után) el kellene menni dolgozni, inkább leszült még egyet.

A férj meg dolgozik reggel-délben-este. A hétvége (ha van neki),akkor a kedves ki s családjával tölti és ennyi az élet. Rövid és velős, csak győzze szegény a robotot,mert most már 4 embert kell eltartania. Hülyék szerencséje,hogy a csaj szülei vettek nekik egy lakást....igaz amíg édes kettesben voltak, nulla támogatással....egy albérletet sem tudtak fenntartani 6 hónapnál tovább.


Úgyhogy...már,hogy ezt is leírtam, és a "hülyék szerencséje" alapon még neked is sikerülhet!


Hajrá! XD

2015. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
a hiba nem a megkéréskor derül ki és nem is belátható időn belül ha szeretitek egymást. Úgyhogy előre!
2015. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!