Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete kisruhában illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete kisruhában illik elmenni egy esküvőre, ha nem vagyok rokon?

Figyelt kérdés
Párom unokatestvérének az esküvőjére megyünk szombaton. Kérlek titeket, válaszoljatok, szerintetek illetlen-e, ha fekete ruhát veszek fel, ami nem testhez simuló, térdig érő és a válla része csipkéből van. Vettem egy nagyon szép és elegáns nyári hosszú ruhát az alkalomra (leér a földre ha egy helyben állok), de úgy néz ki, hűvös eső időnk lesz, ezért nem biztos, hogy felveszem, abban még idiótábban néznék ki egy esős napon, mint a feketében szerintem.

2015. máj. 21. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Uristen 9 es..
2015. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is mentem már fekete koktélruhában esküvőre, színes kiegészítőkkel. (pl nagy pink virág kitűző, ezüst vagy arany szalag derékban, színben passzoló ékszerek, táska és cipő, stb) Az én lagzimban is sokan voltak fekete + 1 szín kombinációban. Mind csinos ruci volt, az inkább zavart volna, ha valaki farmerban jön el.
2015. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül jó idő lett, úgyhogy felvettem egy élénk rózsaszín hosszú ruhát :) Egyébként két vendég volt fekete ruhában: az egyik a tanú, a másik a vőlegény unokatestvére.
2015. máj. 28. 09:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Fehérben, feketében, pirosban nem szokás menni. Ez volt régen.


Manapság a fekete már nem tiltó listás, de a ruha stílusa is meghatározó lehet. Egy modern szabású ruhával nem lehet semmi gond. Persze ettől függetlenül lehetnek olyanok a násznépben, akik megszólnak miatta.


Ha nem vagy magadban biztos, akkor inkább ne vedd fel a fekete ruhát. Ha felveszed, akkor viszont ne kérdezgesd az esküvőn jelenlévőket, hogy igazold magad, helyesen döntöttél-e.

2015. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!