Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vennétek nászajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek nászajándékba?

Figyelt kérdés
Távoli ismerősnek lesz 4 fős esküvője ahová 5.nek meghívtak. Nem fogok elmenni semmiképp de ajándékot szeretnék venni nekik. Max 5000 Ft-ért. Mit vegyek?

2015. jún. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megyek, nászajándékot sem veszek.

5000 Ft-ért nem sok mindent vehetsz, ne is égőz vele. (bocsi)

2015. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nászajándékra 5 ezer kevés. Inkább egy borítékot küldj 20 ezer forinttal, na az már elfogadhatóbb.
2015. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek hívtak meg?
2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5000 az tényleg nem sok, de azért ennyiből is kihozható valami szép. Kikában lehet kapni például ilyen Family szöveg alakú falidíszt, vagy ami nagyon szép dolog lenne, ha vennél egy lakatot, amire rágravíroztatod a pár nevét, vagy esetleg körömlakkal is szépen rápingálhatod és összezárva beteszed egy mély képkeretbe, amiben van hely arra, hogy gipsszel kiöntsd a lakat helyét. Én azt mondanám, hogy ha csak 5 ezret tudsz rászánni, akkor valami ilyen sajátkészítésű dologban gondolkozz, mert 5000 ft egy vásárolt ajándékhoz kevés, egy sajátkészítésűhöz azonban elegendő összeg.
2015. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy minek hívtak meg én sem tudom.

20 ezret egy szinte idegennek úgy hogy el sem megyek miért is küldjek? Miért égő úgy 5 ezret adni ha nem leszek ott és csak egy ismerős vagyok?

Utolsónak köszi az ötletet mert igazából ő válaszolt a kérdésre a körülményeket figyelembe véve.

Okosabb nem lettem majd kitalálok valamit magamtól.

2015. jún. 12. 10:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű valamilyen ajándék utalványt adok 5000 értékben, és akkor ők döntenek mit vesznek rajta.
2015. jún. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!