Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslányok, nektek mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslányok, nektek mennyibe fájt az esküvő?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni, hogy ennyi pénzbe kerül minden.

Ti mennyit költöttetek, mikor a barátnőitek házasodtak?



2015. jún. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kerülne bármi többe.. Én nem koszorúslány voltam,hanem tanú, de nem került plusz pénzbe. Vettem egy csinos ruhát, és ennyi. Mindenképp vettem volna, szóval nekem ez nem változtatott a rászánt összegen.


Esetleg egyébként a ruha ára, ami változhat. Mert ha mondjuk van egy csinos szoknyád és blúzod, felvehetnéd azt is, de ha koszorúslány vagy, akkor csak illik a csinos ruha, így ennyivel több.

2015. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a ruha, esetleges kiegészítők, útiköltség, szállás, boríték, plusz a lánybúcsú.
2015. jún. 27. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:

De akkor itt teljesen felesleges hozzátenni, hogy koszorúslány...szimplán egy vendégnek mennyibe kerül?!


Két éve vettem egy ruhát, amikor tanú voltam, azóta azt több esküvőn, alkalmon is felvettem már. Vettem egyet diplomaosztóra, de az megfelel esküvőre is, így az is volt már rajtam. Vettem egy nyári hosszú ruhát csak úgy, majd meghívtak esküvőre, és pont jó lesz oda. Ha azt vesszük, így nem feltétlen kell az embernek ruhára költeni, de azért tegyük fel, hogy mégis: 5-10ezer a ruha.


A másik az a lánybúcsú, mert sima vendégként nem biztos, hogy voltál rajta.. Ez körülményektől függ. Voltam lánybúcsún ami hétvégi balatoni nyaralás volt, és voltam egy estésen. Előbbi 25ezerbe fájt, de nyaralás is volt egyben, utóbbi meg 5ezerbe.


A szállás, útiköltség meg változó, de az mindenkinek ugyanannyi.

2015. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert a koszorúslányok szervezik a lánybúcsút, és a ruha meg van szabva, hogy milyen legyen.
2015. jún. 27. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor új kérdés. Mennyibe kerül a ruha és mennyibe a lánybúcsú?


A szállás, útiköltség, boríték pedig továbbra sem idesorolható dolog szerintem.

2015. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De egyébként mint láttad fentebb, én is megemlítettem a ruhát és a lánybúcsút, illetve az árakat is.
2015. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, ne haragudj. Tudom, hogy zsugori és gonosz vagyok.

Lényegtelen az egész.

2015. jún. 28. 00:23
 8/9 anonim ***** válasza:

NEm mondtam egy szóval se ilyet, egyszerűen nem értem a kérdésed..


Mert egy koszorúslánynak a maximum a ruhával és a lánybúcsúval kerül többe az esküvő, mint egy vendégnek. A ruhát meg kell beszélni a menyasszonnyal, ha túl drága, a lánybúcsút meg a csajokkal.


Mint írtam, voltam lánybúcsún ami 25ezerbe fájt, meg voltam olyanon ami 5ezerbe. Utóbbit magamtól is simán elköltöm egy buliban.


Arra viszont nem válaszoltál, hogy nálatok mi mennyibe kerül..

2015. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A ruha 15 ezer volt, a hajamat megoldottam hàzilag, sminkem nem volt, cipõ és kiegészítõ meg már volt.

A leànybùcsù nàlunk a tanù hàzànàl volt, valami itallal meg egy kis sütivel szàlltam be.

2015. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!