Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 26 évesen házasodni és családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen házasodni és családot tervezni? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

26 évesek vagyunk, idén összeházasodunk, és hamarosan szeretnénk gyerekeket is, reméljük az első megszülethet 30 éves korunk előtt.

Ha az esküvőnket és (és esetleg a további terveinket) említjük, mindig meglepődnek az emberek, pl. munkatársak. Ma tényleg olyan furcsa ez? Úgy tűnik, az a gyakoribb, hogy 30-35 évesen még semmi ilyesmiben nem gondolkodnak az emberek. (Ha ez számít, multinacionális cégnél dolgozunk Budapesten.)


2015. júl. 3. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ez a kor teljesen jó és normális.. bárcsak én is megtehetném ezt,de nem hiszem,hogy fogom mert vészesen közeleg és még úgy érzem nem találtam meg a megfelelő embert :(
2015. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek túl sok idejük van arra, hogy mások életével foglalkozzanak. Lassan már jobban ismerik a másikat, mint saját magukat.

Meg sokan irigységből is mondhatják, mert ők még nem jutottak el oda, mert vagy még nem találták meg a megfelelő személyt, vagy éppenséggel boldogtalan a kapcsolatában.

Vagy egyszerűen csak anyagi gondok miatt nem jön nekik össze az esküvő.

De az is lehet, hogy a kihúzódó tanulmányok miatt pl. nem biztos, hogy egy 30 évesnek meg van mondjuk egy házasságra az igénye.


Ha egy kapcsolat eljutott arra a szintre, hogy házasság, akkor az csak is a két félen múlik, hogy mikor kötnek házasságot. A többiek véleményével nem kell foglalkozni! Ilyenkor mindig a pár boldogsága a lényeg. :)

2015. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok Nektek, a sírig tartó boldogsághoz.
2015. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
szerintem teljesen jó
2015. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Már túl vagytok a kritikus 3 éven?
2015. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, ez egyáltalán nem furcsa. Ha ez megnyugtat, az ismerősi körömben nem egy párt tudnék neked mutatni (és nem cigányok!), akik még csak 21-23 évesek, és már eljegyzés, esküvő, sőt nem egynél gyerek is van. Mondjuk azt kicsit korainak is tartom, viszont a ti korotok szerintem pont ideális. Sajnos mostanában az lett az általános, főleg a nagyvárosokban, hogy egyre később köteleződnek el komolyabban az emberek. De ne törődj azokkal, akik ezt furcsállják, hidd el, nagy részüknél irigység is áll a dolog mögött. Amíg ti úgy érzitek, hogy jó úton haladtok és boldogok vagytok, addig nincs gond. Sok boldogságot nektek :)

21/L

2015. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 WheneverYouWant ***** válasza:
ez pontosan a középső időszak ahogy én látom... vannak akik nagyon korán vállalják ezeket(sokszor túl korán is) és vannak akik az általad leírt későbbi időpontban... talán ezért meglepő. Szerintem pont jó az időzítés.
2015. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tok normalis elkepzeles. Se nem tul korai, se nem tul keso. (Marmint idealis 21-22 evesen lenne, ahhoz kepest ugye bar elegge keso, de ha a mai szokasokat nezzuk, akkor meg mar majdnem korainak mondhato) a franc se tudja, a lenyeg, hogy boldogok legyetek es annyi gyereketek szulessen, amennyit csak szeretnetek. A tobbi nem erdekes.
2015. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, csináljátok. Én is megtettem volna, ha tudom. Végre valakik, akik normális időben házasodnak és nem ribikre/k_rvapecérekre fecsérelik az idejüket.
2015. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, sőt én leginkábbis idáilasnak mondanám. A korotokból feltételezem, hogy egy adott végzettség, munkatapasztalat, anyagi helyzet, de egy párkapcsolatra, és gyermekvállalásra való érettség, tapasztalat is már valószínű meg van... akkor meg, ha vágytok rá, mire is várnátok? Én 24 vagyok, az élettársam 31 és, mi is kb. két év múlva tervezzük, hogy kisbabát szeretnénk, de már most nagyon vágyunk rá (viszont, szeretnénk még előtte kertes házba költözni, úgyhogy gyűlyteni kell a pénzt). Én egy megyeszékhelyen lakom, és én is azt látom, hogy inkább 30+ - ra tolódik a gyermekvállalás a környezetemben. Én 3 éve dolgozom, de van nem egy olyan ismerős, aki diákmunkát leszámítva, még soha nem dolgozott, mert eddig nappali tagozaton tanult (nyilván az más élethelyzet, így más is az aktuális) mások vagyunk.
2015. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!