Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Munkatársak meghívása? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársak meghívása? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ősszel lesz az esküvőnk. A férjem orvos, egy kisebb városi kórházban dolgozik. Ahogy össze állítottuk a vendég listás orvosokat írtunk fel, de az osztályán dolgozó ápolók közül senkit. Én mondtam neki, hogy illene mindenkit meghívni, úgysem fog mindenki eljönni mert van aki azon a napon dolgozni fog. Azt mondta, hogy még nem olyan a kapcsolatuk, hogy neki meg kellene hívnia őket. Eddig más osztályon dolgozott, 1 éve került ide. Az előző osztályáról felírta az olyan ápolónőket akivel jó a kapcsolata + főnővér. De a jelenlegiből senkit. Szerintem hívni kellene őket is. Szerintetek?


2015. júl. 6. 10:00
 1/7 Mumusan ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Csak a legközelebbi munkatársakat szokás. Max 2-3 fő! Ez nem céges buli.
2015. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim úgy csinálták eddig, hogy ha volt templomi szertartás, arra bárki elmehetett szabadon, aki akart, az nyilvános volt, a vacsorára, bulira meg csak a legközelebbi ismerősök és család.
2015. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi csak azokat hívtuk meg az esküvőnkre, akikkel barátságban is voltunk, így csak egy-két munkatárs szerepelt a listán.

Ti tudjátok. Mi úgy éreztük, azoknak van ott helye, akikkel rokoni, vagy baráti kapcsolatban vagyunk.

2015. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a szertartásra hívtam a kollégáimat - kitettem a faliújságra a meghívót.
2015. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak a szertartásra hívtuk a kollégáinkat. (amúgy is kis lakodalmunk lesz)
2015. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 14 közvetlen kollégám van, ebből 3-at meghívtam a teljes napra, mert ők inkább barátok, mint kollégák. + főt meghívtam csak a szertartásra, a többit meg semmire, mert nem igazán beszélgetünk.

A párom pedig csak a szertartásra hívta a kollégáit.

Szerintem itt nem az illem a mérvadó, hanem az, hogy mennyire vannak olyan kapcsolatban, hogy meghívja őket. Ő azt mondja, hogy semennyire. Akkor meg ne hívjátok meg őket. Nem hinném, hogy ezen bárki is megsértődne.

2015. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi kb. 40 en dolgozunk közvetlenül egymás mellett a szervezetnél, ahol dolgozom. Ebből 10 kollegával pedig folytonosan egy csapatban. Őket hívtuk meg a lakodalomba, jó baráti viszonyban is vagyunk. Az utóbb említett 10 es csapatba ebben az időben érkezett két új kolleganő, akiket végül úgy döntöttem megtisztelek egy-egy meghívóval, aztán döntsék el, hogy szeretnének-e eljönni. Velük kettőjükkel akkor még semmiféle viszonyom nem volt, azóta két hónap telt el, jó kollegiális viszonynál nincs több közöttünk, de jól esett nekik a meghívás és azt mondták el fognak jönni...



Még van olyan kollegám, akivel jóban vagyok, de valahol határt kellett húzni, azért az is necces kicsit, hogy meghívni az egész osztályt, aztán aki akar menjen el. Alapvetően szerintem olyan embereket "kell" meghívni akikkel jóban vagyunk és nem csak a munkahelyen

2015. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!