Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párok, akiknek nagy esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknek nagy esküvője (120-150 fő minimum) volt/lesz: Mennyire közeli ismerősöket hívtatok meg?

Figyelt kérdés
Gondolom, ennyi vendégnél már nem csak a család, szűk baráti kör vesz/vett részt az esküvőn.
2015. júl. 6. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem regen voltam egy eskuvon, es kb. ennyien voltunk. Ott voltak elso korben a kozvetlen csalad, utana a szomszedok akikkel a csalad regota jo kapcsolatban van, baratok, munkatarsak, kozos hobbi reven tavolabbi kedves baratok, tehat azok voltak ott osszefoglalva akik ha nem is tartoztak a kozvetlen csaladhoz, de jo kapcsolatban voltak, baratok voltak a menyasszony-volegenynek, illetve azoknak a szuleinek.
2015. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 curáku ***** válasza:
Nalunk csak kozeli rokonok es baratok lesznek es meg igy is minimum 130 fo lesz..
2015. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 curáku ***** válasza:
Illetve ebbol kb 10 ember akiket nem ismerunk annyira, mert a barataink parjai.
2015. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szüleimnek állítólag 100 fős lagzijuk volt. Nem tudom, tényleg összeszámolták-e. Hozzáteszem, apám részéről eleve nagy a család, 7-en testvérek (már akik fel is nőttek), anyai oldalról is viszonylag nagynak számít a család, igaz, anyámék csak 3-an testvérek, de ott a nagyszüleimnek van több testvére és így anyukámnak több unokatestvére is, hívtak meg kollégát, iskolatársakat is. Meg nekik hagyományos falusi sátoros lagzijuk volt, szóval ott a szomszédság is besegített mindenbe, menübe, sütibe, és így részt is vettek az eseményen. Akkoriban ott az volt a divat, hogy kb. a fél falu együtt ünnepel a párral. Ráadásul anyai nagyanyám ott a kántor, szóval a kántor lánya esküvőjén mindenki kitett magáért, aki ismerte őket.
2015. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nálunk a rokonok, nagynéni, unokatesó, nagyszülők ~40 fő, barátok 10 fő, haverok ~40 fő (lazább kapcsolatokat is meghívtunk)
2015. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nálunk is 40-45 fő a család mindkettőnk oldaláról, illetve 40-50 közelebbi barát szintén mindenkét oldalról. Ezenkívül tervezzük még meghívni a jó, közeli munkatársakat, és olyan mára sajnos csak haverokat, akikkel régebben huzamosabb ideig nagyon jó barátság volt köztünk, de többnyire a távolság, és kevés szabadidő miatt évi 2-3-4 alkalommal tudunk csak összefutni. 120-150 közé fog esni nagy valószínűséggel a létszám.
2015. júl. 6. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt, 130 főt hívtunk, de csak 95-en jöttek el. Nem teljesen az alapján írtuk össze a listát hogy szűk család-távoli rokonok, barátok. Inkább azt vettük figyelembe kikkel tartjuk a kapcsolatot (legalább évente 2-szer). Így felkerült a listára egy nagybácsi első és második feleségének a rokonsága is(sógornő, stb), míg lehúztunk pl. olyan unokatestvért akit már 5 éves korom óta nem láttam.
2015. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

120-150 fő nem nagy lagzi...

Szüleimén (20 éve) 400-500 fő volt. Ott volt szinte mindenki. Nagycsalàd, baràtok, unokatesók baràtai, jó pàr ember a faluból.


Tavaly voltam egy 200-250 fős lagzin. Egyàltalàn nem tűnt soknak. Én pl a menyasszony anyjànak az unokatestvérének az unokàja voltam.


Két éve pedig egy kb 150 fősön a menyasszony testvérének a keresztszüleinek a gyereke voltam ill az úgymond "menyasszony és völegény jövendőbeli gyerekének a 4. unokatesója" szóval nem közeli rokon.

2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, ha 400-500 fős lagzi számít annyinak, akkor oké, nem lesz nagy lagzim. :D Az én olvasatomban viszont manapság, mikor egyre inkább a 30-50, maximum 80 fős lagzi dívik, igenis nagy lagzinak számít egy 120-150 fős is, mint mondtam, legalább is számomra. Mindegy, azért köszönöm a választ, hasznos volt :)
2015. júl. 6. 23:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nálunk a 40-50 főben a teljes család benne van, nem fejenként. Én egyke gyerek vagyok, apukám is, unokatestvérem is, nincs is több, illetve anyunak is egy testvére van, két nagyszülőm már sajnos nem él, stb. Nálunk is meg lesznek hívva anyukám unokatestvérei, párjai, gyerekei, nagybátyám feleségének a szülei,a szülei testvérei, az ő testvérei, testvéreinek a gyerekei, mert mindenkivel nagyon szoros a kapcsolat, jóban vagyunk, rendszeresen találkozunk. Apukám oldaláról viszont nincs senki, csak a mamám, mással nem tartjuk a kapcsolatot, bár az az igazság, ott szinte már mindenki meghalt sajnos. Az én részemről így leszünk talán 18-an, többi a párom rokonsága.
2015. júl. 6. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!