Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyiért varrattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyiért varrattatok menyasszonyi ruhát? Ez éri meg jobban, vagy készen venni üzletből?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg? Előre is köszönöm :)
2015. júl. 13. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
150ert, varrattam, es ez egy hatalmas uszalyos ruha volt. Egyertelmuen varratni eri meg jobban, hiszen akkor pontosan olyan lesz mint szeretnem.
2015. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő varratni? Mennyivel érdemes az esküvő előtt nekiáltni a folyamatnak? Egy közepesen elfoglalt varrónő esetében, mondjuk :D
2015. júl. 13. 18:34
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
a varronok elfogalaltsagi aranyairol nem tudok. Az enyem 1,5 honap alatt varrta meg.
2015. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
60-ért varrattam :) anyagár benne van, igaz nem ér földig és nem sok díszítés van rajta, elég egyszerű darab :) nekem megérte!
2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

70 ezerért varrattam. Csipke borítás, egyszerű A vonal, mell alatt elvágva. Kérdés, hogy mik az elvárásaid.

Nekem fontos volt, hogy ne legyen nagy abroncs, mert a 1,5 évesemet emelgetni kell, meg amúgy sem vagyok odáig érte. Az egyszerű, letisztult dolgokat szeretem. Voltam próbálni szalonban, de egyik sem volt igazán az én stílusom. volt olyan ami tetszett, de pl nagy abroncsos volt. Találtam az nagyon jó varrónőt, aki egyébként is menyasszonyi ruhákat készít és vannak nála készen is. Lehet próbálgatni, variálni felső, alsó részt, saját ízlést. Kb 1 hónap volt míg kész lett.

2015. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78ezer volt a menyasszonyi ruhám varratva sok gyönggyel és csipkével, ugyanitt menyecskeruhát 27ért varrtak. Az árban benne volt a bolero, fátyol is.
2015. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Teljesen realis arakat ir mindenki. Nekem a szalonos ruhakkal az volt a bajom, hogy bar kepen csodaszepek voltak, eloben kevesbe. Sokukon latszott, hogy javtva volt, volt aminek felemeltem a szoknyajat, es az alsoszoknyaja csupa folt volt, volt, amin lathato volt a varras stb. Ezekert siman elkernek 100-150ezer berleti dijat+kauciot.
2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

6. vagyok, nyilván lehet varratni spanyol csipkéből, Dalaarna ruhát stb, de nekem 78ból tényleg szép ruhát varrtak, az abroncs, alsószoknya is ropogós, vadiúj volt.

Ilyen áron szalonban leharcolt, megsárgult ruhákat adtak volna.

És a kauciót sem biztos hogy visszakapod, mert szeretik azt mondani hogy ez meg az miatt sérült a ruha.

2015. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mi a menyasszonyom ruháját 170-ből varrattuk, igaz az is tény, hogy egy designer ruhát kellett lemásolnia.
2015. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Èn kölcsönöztem 110ezer forintért. Varratni nem akartam mert utána hol tudod eladni? Vagy ki veszi fel? A divat egyre másabb és másabb lesz.
2015. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!