Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban lesz az esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban lesz az esküvőm. Félek, hogy amikor ki kell mondani az "igent", elbőgöm magam. Normális, hogy ilyen hülyeségeken aggódom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 16:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
huhh jó hogy mondod a hasraesést :))) Eddig nem paráztam ezen, de mostmár igen :D
2010. márc. 7. 17:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Én az "igen" kimondásakor nem pityeregtem, mert akkor nagyon izgultam. Amúgy végigkönnyeztem az esküvő nagy részét.
2010. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint ez normális?

És titeket ki kisért az oltárhoz?

2010. márc. 8. 19:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális hogy ilyenkor az ember elérzékenyül.


Nekünk csak polgári esküvőnk volt 5 éve, ott egymás mellett jöttük be a párommal, nem kísért senki. De egy ismerősünknek idén volt az esküvője, neki is csak polgári volt, őt az apukája kísérte be, a vőlegényt pedig már nem tudom pontosan ki, mert az ő rokonait nem ismerem.

2010. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy szokás, hogy a másik családból kiséri valaki közeli hozzátartozó (vagy az apuka). szóval engem a férjem öccse kísért, őt meg az én húgom.
2010. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja, a templomból együtt mentünk ki, és a polgárira már agyütt érkeztünk (szabadtéri volt).
2010. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
a polgárira a most már férjemmel együtt kézen fogva besétáltunk.a templomba apukám kísért be.a polgárin és a templomin is elsírtam magam.ez szerintem teljesen normális.még a párom is elérzékenyült.
2010. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!