Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baranya megyében kis esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranya megyében kis esküvőre (35-40 fő) tudnátok éttermet ajánlani?

Figyelt kérdés

Kicsit tanácstalan vagyok. Mert jövő év augusztusára tervezzük az esküvőt, de nem szeretnénk olyan helyre menni, ahol egy nagyobb fős esküvő lenne a másik terembe.

Van valami ötlet, hogy hol lenne érdemes árajánlatot kérni?

Illetve az sem hátrány, ha kb. 30 főt el is lehet szállásolni helyben, mivel hogy messziről jön majd mindkettőnk családja.


2015. aug. 27. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsolnay Étterem? Az relatíve kicsi de nagyon nívós/menőnek számít!
2015. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bükkösd Ökopark

Cserkúti csárda

Hotel Kövestető (Hosszúhetény)

Bagoly csárda (Mecseknádasd)


A Pécsen, Siklódon, Harkányban szinte bármelyik étterem szóba jöhet, mert a környéken lehet szállást foglalni pár perc sétán belül.

2015. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. Villány? Sauska pl. :)
2015. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk Pécsen a Laterumban lesz jövő áprilisban az esküvőnk, igaz itt van másik terem is az emeleti részen, de minket ez a része nem foglalkoztat.

Ha Titeket igen; akkor én a kozármislenyi Két szekér fogadóval is szemeztem, itt is biztosítják a szàllást, igen kedvező áron! :)

2015. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!