Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A 3-4 ezres ezüst gyűrűkról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3-4 ezres ezüst gyűrűkról vélemény? Mármint nem olyan hogy kinek volt drágább, hanem hogy mennyire tartós, van olyan jó mint a drágábbak?

Figyelt kérdés
Egyébként nem pasi vagyok,mielőtt valaki azt írná hogy szánjak többet rá,nő vagyok,még nem is volt eljegyzés,csak érdekel.

2015. aug. 28. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Hamar befeketedik :(

Nekem ezért (és az allergiám miatt) orvosi acélból vannak az ékszereim (ezüst színűek), nincs semmi bajuk évek óta :)

2015. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak az ezüstöt szeretem, így elfogult vagyok ezirányba. Szerintem a legszebb ékszer. És majdnem mindegy, hogy mennyibe kerül, mert számomra nem az adja meg az értékét, hanem az, hogy kitől kaptam és milyen emlék fűződik hozzá.


35/N

2015. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ezüst gyűrű nem tartós. Az arany igen. Következésképp nem olyan tartós és jó, mint a drágább (arany) ékszerek.
2015. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az az ékszeres... évek óta semmit nem hordok.

Viszont mindig is ezüst cuccaim voltak, mást nem lennék hajlandó felvenni.


Az ára tökmindegy és igen, feketedik. Az összes. Az ezüst ezzel jár. Viszont karban kell tartani, tisztítani, polírozni... és ez jó. Emiatt sokkal jobban lehet hozzá kötődni mint egy többtízszer annyiba kerülő aranyhoz, ami jól se néz ki és "csak úgy van".


Majd' 30/F

2015. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos be fog feketedni, de speciális tisztító folyadékkal pucolhato. Viszont fogyni fog belőle. Ha tetszik, attol még veheted azt. Nekem a kísérő gyűrűm ezüst, 2 év alatt nem feketedett semmit még, tökéletes állapotban van. A mi karikagyűrűink acélból vannak, nah azok tartósak. :D
2015. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kísérőgyűrűm volt 6ezer forintos, kb. 2 éve hordom, eddig semmi baja. Nyilván nem olyan minőségű, mint a jóval drágábbak, de sztem simán vállalható eljegyzési vagy jegygyűrűként is, ha az ember a körülményekhez képest vigyáz rá. Amúgy meg, ha nem telik több tízezres meg százezres gyűrűre, akkor tartósabb, nem tartósabb, lehet, ez az egyetlen megoldás...
2015. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. vagyok, egyébként arannyal futtatott darab, lehet, ezért nem feketedett be.
2015. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sőt biztos.



Más: nem kell hozzá tisztítószer. Legolcsóbb fogkefe és fogkrém (sima egyszerű fehér legyen) pillanatok alatt minden ezüstöt megtisztít.

Asszony cuccait fél óra alatt rendbevágom vele... és nincs kevés neki :)

Annyi, hogy kicsit karcol ha durván csinálod, de fél évente felpolírozni sem bonyolultabb egy polírkendővel.

2015. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!