Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köszönőajándék helyett ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönőajándék helyett ajándékba egy fotó. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nem készítek semmilyen köszönőajándékot. (Szerintetek nem gáz?)

Helyette inkább az esküvő után postán, borítékban mindenkinek küldenék egy fotót rólunk és a saját családjáról, mert lesznek csoportképek! Milyen szöveget írjak a kis köszönőkártyára? Pl. "Köszönöm, hogy velünk ünnepeltél." Ez nem kevés?

És nem bunkóság, hogy csak postán küldöm?


2015. okt. 21. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Legutóbb olyat hallottam, ahol 5 szem mandula volt a köszönőajándék. Annál mindenképp jobb.


Amúgy jó ötlet.

2015. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a mandulának is 5-8 ezer forint kilója, a cukrozott inkább a skála felső vége felé van árban, és azért mondjuk ha valaki 110 fős esküvőt tart abból is elég szép összeg lesz, 550 mandula az kb. két kiló.
2015. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nem adják ingyen, nyilván a száztíz fős lagziban hatalmas tétel ez a 20 ezer forint. Emiatt megy csődbe a család.


Csak szerintem idétlen öt szem mandula egy kis selyemzsákban. Akkor inkább ne adjanak semmit.

2015. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a választ, adtam a zöld kezeket, véleménytől függetlenül.

én is úgy gondolom, hogy nem akarok felesleges porfogót ajándékozni, inkább ezt, ami úgymond hasznos, beleteheti fotóalbumba vagy elteszi egy borítékba vagy kidobja...

mivel vidéki lagzi lesz, a süti sőt hús csomagolás alap, ezt nem is köszönőajándéknak mondanám, szokás, hagyomány.

Akkor ez lesz :) köszi mindenkinek, jöhetnek még azért vélemények ;)

2015. okt. 22. 20:06
 15/15 A kérdező kommentje:
ja és az lemaradt, hogy 100 fő feletti lagzi lesz, szóval ha 200 ft-os ajándék is lesz az már 20.000 ft, amit inkább kajára vagy másra költök
2015. okt. 22. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!