Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kreatív fotózáshoz téli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív fotózáshoz téli helyszínek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a fővárostól max 1 órányi távolságra, értelemszerűen belső helyszínre lenne szükség, ahol nem fagyunk meg a fotózás időtartama (min. 2 óra) alatt.

2015. okt. 30. 12:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon köszi, sok hasznosat írtál. A fotós is a turai kastélyt mondta példának, aztán csak annyit, hogy bárhol lehet, ahol szeretnénk, és ami tetszik. Néztük a Füvészkertet, mert a pálmaházai nagyon szépek meg pont nyílik a Viktória tavirózsa, de sajnos ott nincs elég tér meg kevés a kreatív lehetőség télen.


Utolsó előtti: szépek, igen, de nem kifejezetten szeretnék tüdőgyulladást kapni, volt már benne részem életemben, egyszer majdnem bele is haltam gyerekként. Az ilyen képeken egyébként szerintem túlnyomó többségben fizetett modellek lehetnek, rólam kb. egy képet tudnának ellőni, Kékre fagyott menyasszony címmel. ;)

2015. nov. 2. 17:01
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Több helyszín? Pár kép a karácsonyi vásárral, kávéházban egy pár és ha már fizetni kell beltéri helyszinért, akkor ez a non plusz ultra: [link]
2015. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen neked is. :) Nagyon tetszik, bár nem tudom, hogy egy fehér menyasszonyi ruha hogy mutatna a főleg fehér berendezésben. :) De még lehet, hogy megnézzük.
2015. nov. 9. 18:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy sikerültek a képek? :)
2016. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Szuperek lettek, egy kis kastélyt választottunk helyszínül. :) Úgyhogy benti képek, de van pl. zúzmarás ablakon keresztül készült, ami nekem nagyon tetszik.
2016. ápr. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!