Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli, nyári, őszi, tavaszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli, nyári, őszi, tavaszi esküvő? Ki milyet választana és miért?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy voltam, hogy ha esküvő, az csakis nyáron. Egyrészről mert sokkal jobb úgy mulatni, hogy a násznép nem fagy meg, hanem nyugodtan kimehet az udvarra az éjszaka közepén szoknyában. Másrészről meg, falusi lagzit szerettem volna (szeretnék?) és hát nyáron azért terem a paradicsom, paprika stb... vagy ha meg is kell venni, olcsóbb mint télen.


Most viszont szöget ütött a fejembe egy téli esküvő. Tudjátok, decemberben, hóesésben... Plusz nagyon tetszenek a téli menyasszony ruhák. De hát azt szinte lehetetlen "megcsinálni", hogy minden tökély legyen télen (gondolok itt a hóesésre <és igen, tudom hogy nyáron meg pont azon a napon is lehet vihar>).


Viszont az őszi dekorációk meg olyan szépek lehetnek! A sok sárga, piros... tökök mindenfelé... olyan szép.


Egyedül talán a tavaszi az, ami nem vonzz annyira. Elvégre akkor az idő is olyan, amilyen.


Nektek melyik a kedvencetek és miért? Milyet választanátok ha lehetne? Esetleg nektek milyen esküvőtök volt? Olyan volt, mint ahogy elképzeltétek? (pl télen hóesés)


2015. nov. 16. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az őszi tetszik a legjobban, úgy október vége felé, mikor általában olyan szép, ragyogó, napos, kellemes őszi idő szokott lenni. Ez a kedvenc évszakom, hangulatos, gyönyörű színekkel. A nyári is szép, csak nekem túl meleg, főleg ha a mostani 40+ fokos nyarakat nézzük. Ilyenkor szédelgek, izzadok, rossz a közérzetem. Persze a nyárnak is megvan a maga szépsége: langyos esték, tücsökciripelés...

A tavaszi esküvő akkor szép, mikor virágoznak a fák. Főleg vidéken. A téli meg hóesésben, habár sajnos mostanában nálunk az ilyesmit nagyon nehéz kifogni.

2015. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly május 31-én volt az esküvőnk. Azért választottuk ezt a dátumot, hogy ne legyen se túl hideg, se túl meleg. Na tavaly 18 fok volt, borult, felhős idő - szerencsére nem esett. A násznép pont jól érezte magát, én a szabadtéri fotózás alatt eléggé fáztam deréktól felfelé :)
2015. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegyik szep tud lenni. De ha mar teli, akkor ne decemberben legyen, mert az elmult evekben egyszer sem esett ho olyankor (max a hegyekben), csak kesobb, januar-februarban. Es tenyleg a hoeses tudna feldobni, ahogy szinte elveszik a hofeher ruha a hatterben... Biztos gyonyoru. De ilyet eddig csak kepeken lattam.

A latyakos, kodos, sotet, hideg teli napok nem feltetlen a legmegfelelobbek. Fotozasnal akar saros is lehet a ruhatok.


Amugy nekunk nyaron volt, en mindig is ugy kepzeltem el. Nem azert, mert az a divat, hanem, mert nagyon fazos vagyok (25 fok alatt nem is hordok szoknyat). Persze nyaron is kell hozza szerencse, hogy ne fogjatok ki egy viharos napot, vagy egy dogleszto kanikulat. Nekunk szerencsenk volt: 25-30 fok volt aznap (nem faztam!!) es napsutes.

Nalunk meg az is szempont volt, hogy belteri legyen mind a szertartas, mind a vacsora, mivel rovarfobias vagyok, es nem akartam hogy az eskuvoi videon eppen valami darazsat hessegetve lassam magam viszont. :D

2015. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Tavaszit választanék.

Olyankor a legszebb a természet, mikor minden virágba borul. Madárcsicsergés, se túl meleg, se túl hideg, hanem pont jó, virágillat. Persze ki kell fogni egy olyan napot.

2015. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre inkább a téli felé hajlok. Külföldön élünk. a hegyek lábánál, itt mindig van hó.


A nyári nálam kizárt, sosem voltam még jó nyári esküvőn. A 35 fok minden, csak nem kellemes!


A közép-késő tavaszi ideális, mert már szép az idő, virágzik minden, de nincs túl meleg.


A kora őszi sem rossz, akkor már nincs tikkasztó hőség, és az őszi színvilág is nagyon szép.


Nekem a legjobban a tél felé húz a szívem, valahogy azt találom a legmeghittebbnek. A második helyen a tavasz áll, a virágok, friss levegő, zöldülő fák, madárcsicsergés... :) Nekem jobban tetszik, mint az őszi.

2015. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

Hóban?! ITT?! Kizárt!


Amúgy nyárit, épp azért, mert - jó idő esetén - kinn lehet mindenki. Voltam késő nyárin, hideg volt már, télin is, nadrágban szétfagytunk a helyen...

2015. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekünk tavasszal lesz. Nem szeretjük a nyári kánikulát, így maradt az ősz vagy tavasz. Végül az évfordulónk miatt lett tavasz.
2015. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem április-május lenne az ideál.

A téli tényleg romantikus lehet, de túl kockázatos. A nyári 30+ fokokban én rosszul vagyok. Így marad a tavasz vagy az ősz, de inkább tavaszias típus vagyok ^^

2015. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ősz, vagy tavasz. Se a nagyon hideget, se a nagyon meleget nem bírom (a nyár az, ami nálam leginkább ki van zárva, legalábbis a kánikulás időszak, mert néha majdnem elájulok nagy melegben). Az ősz áll a legközelebb a szívemhez, viszont a megismerkedésünk évfordulója májusban van. Szóval még gondolkodunk rajta :).
2015. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Téli esküvőt akartam, olyan lett. Eszméletlenül utálom a meleg minden formáját, főleg a nyarat. Nagyon nem volt kedvem ezen a szép napon megsülni. A férjemnek meg ez mindegy volt. Plusz fél évvel az évfordulónk után volt, szóval félévente van évfordulónk. Nyáron a kapcsolaté, télen a házasságé:)


Karácsony előtt házasodtunk, de aznap sajna nem esett a hó:(, csak az első házassági évfordulónkon... és azóta sem:( Kíváncsi vagyok most lesz -e majd. 100%-ig olyan volt amilyet akartunk.:)

2015. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!