Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli, nyári, őszi, tavaszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli, nyári, őszi, tavaszi esküvő? Ki milyet választana és miért?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy voltam, hogy ha esküvő, az csakis nyáron. Egyrészről mert sokkal jobb úgy mulatni, hogy a násznép nem fagy meg, hanem nyugodtan kimehet az udvarra az éjszaka közepén szoknyában. Másrészről meg, falusi lagzit szerettem volna (szeretnék?) és hát nyáron azért terem a paradicsom, paprika stb... vagy ha meg is kell venni, olcsóbb mint télen.


Most viszont szöget ütött a fejembe egy téli esküvő. Tudjátok, decemberben, hóesésben... Plusz nagyon tetszenek a téli menyasszony ruhák. De hát azt szinte lehetetlen "megcsinálni", hogy minden tökély legyen télen (gondolok itt a hóesésre <és igen, tudom hogy nyáron meg pont azon a napon is lehet vihar>).


Viszont az őszi dekorációk meg olyan szépek lehetnek! A sok sárga, piros... tökök mindenfelé... olyan szép.


Egyedül talán a tavaszi az, ami nem vonzz annyira. Elvégre akkor az idő is olyan, amilyen.


Nektek melyik a kedvencetek és miért? Milyet választanátok ha lehetne? Esetleg nektek milyen esküvőtök volt? Olyan volt, mint ahogy elképzeltétek? (pl télen hóesés)


2015. nov. 16. 22:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, nekem annyira mindegy. Én a telet szeretem a legjobban, de a szervezés miatt nem ragaszkodnék hozzá. Egyedül nyár közepén a 40 fokos kánikulában nem tartanám, de onnantól kezdve mindegy, hogy tavasszal, ősszel, télen, vagy a még nem olyan meleg nyári időben lesz.
2015. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Párom télen született,én ősszel. így egyik sem...

Jun 22-én jöttünk össze az még nem olyan meleg. Bár tavasz elején csodás lenne ! :) Tavasz eleje,esetleg jun 22 az évfordulonk napján :D

2015. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Télit! És ha biztosra akarok menni, akkor olyan helyen tartanám télen ahol tuti van hó. Ennyi ;)
2015. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A násznéptől is függ, hogy télen tudod-e tartani, pl mindenki autoba tud-e ülni, ha esetleg esik a hó? Nem okoz-e anyagi gondot a legköltségesebb időszakban (fűtésszezon, karácsony, újév, ...), tudnak-e egyáltalán szabit kivenni (cukrászoknál, henteseknél pl kb. lehetetlen). Persze szép, adott a díszítés kinn és benn is, jöhetnek különleges dolgok, mint a forraltbor, vagy a forrocsoki, de töményből is több fogy. Persze üdítőből kevesebb. Nagyon sok dolgot kell ilyenkor számításba venni.
2015. nov. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még annyit, higy mi a násznép miatt nem tartottuk télen. Ősszel volt, mert nehezen bírom a nagy melegeket és nem akartam rosszul lenni. A férjem esküvőfotós, így a szezon végére, októberre tettük at esküvőt, őszi természetes dekor volt tökökkel, sütőtökkel, szőlővel és almával a desszertbárban. Készültünk, hogy hideg esetén forraltbor lehetne a Welcome drink, de meleg volt (22fok), így maradt a pezsgő.
2015. nov. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Telit,sotetben :)
2015. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!