Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális dolog, hogy egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy egy 20 éves lány férjhez megy az első szerelméhez?

Figyelt kérdés

17 évesen ismerte meg a srácot, ő az első komoly kapcsolata. Karácsonykor meg is tartották az eljegyzést. A srác 29 éves, 9 évvel idősebb mint a lány, ez volt a 3. eljegyzése és ez lesz a 2. házassága.

Helyes dolog egy ilyen fiatal lánynak máris férjhez mennie, anélkül hogy élné még egy kicsit az életét, tapasztalatokat szerezne az életben?


2016. jan. 3. 19:07
1 2
 1/17 Linó03 ***** válasza:
56%
Hát, ez tőle függ, de szerintem sokan ennyi idősen még tapasztalatokat gyűjtenek. Meg ki tudja, mennyire veheti komolyan ezt a fickót.
2016. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem, de mindenki a maga életéért felelős. Az ismeretségi körömben, akik 20 évesen férjhez mentek, 2-3 év után már elvált asszonyok voltak. 23 évesen... Egyetlen egy van, akinek még mindig tart a házassága. Hát, ők legyenek a kivételek.
2016. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ilyen témában a "normális" jelzőt használni, mert ez relatív.

Mindenkinek más az élete, lehet, hogy nála ez így jó és így normális. Én 20 évesen még nem tartós kapcsolatra hajtottam. Ő igen. Reméljük, boldog lesz benne.

2016. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
nem véletlen van ennyi válás...
2016. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Hiba!

De úgy is hozzá fog menni, soha senkit nem lehetett még meggyőzni. Szóval majd megszívja.

2016. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez a jo akkor NORMÁLIS!!!! Felnött nö dönt a saját életéröl.
2016. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki az a tapasztalatszerzős fajta... Majd lesz mással, ha netán tönkremenne a kapcsolatuk, különben meg ez is egy tapasztalat, nem csak az, ha össze-vissza pasizik.

Úgy beszélsz, mintha a házasság valami végcél lenne és előtte kéne minden mást csinálni. Szerintem ez is csak egy dolog az ember életében, mindegy mikor következik be.

2016. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha nem te vagy a szóban forgó lány, akkor talán féltékeny vagy, vagy irigy vagy rá, ezért foglalkozol vele ennyire, ahelyett, hogy a saját életeddel törődnél?


2. Az ő életük, ők tudják, hogy mekkora az érzelmi kötelék, szerelem közöttük, ezt hagyj ők döntsék már el, oké?


3. A normális az relatív fogalom!


4. Mindenki akkor köti be a fejét, amikor akarja. Szabad döntéssel rendelkezik mindenki!


5. Egyik volt gimis osztálytársnőm 18 évesen szült, véletlen sikerült be a gyerek, a mai napig együtt van a párjával, most 25 éves a csajszi.


6. Ha nekik jó, akkor másnak semmi beleszólása sincs az életükbe, és nincs joguk megítélni őket a tettükért.


7. Számodra mit jelent az, hogy élni még egy kicsit az életet? Ezt egy társsal az oldalán az ember nem tudja megtenni szerinted? Azt hiszed, hogy azonnal már gyereket is fognak csinálni házasság után? És, mi van, ha igen? Ez az ő döntésük, az ő életük, amiben azt csinálnak, amit akarnak! A többieknek nincs ebbe beleszólásuk!

2016. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyugi 8-as, senki nem bántotta azt a lányt, higgadj le, nem szeretném hogy gutaütést kapj, és ne tudjál többet belekötni ártalmatlan kérdésekbe :)
2016. jan. 3. 20:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánnyal semmi gond, én inkább a srácon csodálkozom egy kicsit, hogy 3. eljegyzés, 2. házasság... Nem tűnik túl komolynak és én ilyen emberhez nem mennék hozzá, de a lány ismeri, reméljük kitartanak egymás mellett.
2016. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!