Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az milyen dolog hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen dolog hogy a nő első randin az első kérdése hogy mit dolgozok? 24 éves nő

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Fontos az anyagiak tudod. :DD

Lényegre tér :)

2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 ElnökÚr ***** válasza:
Talán érdekli ? :O:O:O
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
jó hogy nem egy bankszámla kivonatot kért tőlem...
2015. jan. 31. 18:17
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindenki idióta,mert általában ezzel kezdi mindenki.
2015. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legirritálóbb kérdések egyike.
2015. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is felháborodnék, ha lenne titkolnivalóm
2015. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, ez jutott az eszébe. Ilyen apróságokon ne akadj fenn. Igaz, hogy ostoba kérdés, elsőként feltenni egyenesen idétlen és ízléstelen, de basszus, mit számít? Válaszolsz rá és tovább léptek.
2015. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez egy nagyon nagyon jó kérdés, amiből annyi mindent le lehet szűrni. Igazából az a lényege ennek a kérdésnek, hogy abból, ahogy válaszolsz, mi látszik:

- büszke vagy-e magadra, hogy ott dolgozol, büszkén meséled-e, hogy milyen jó is vagy abban, amit csinálsz, és szívvel-lélekkel csinálod-e

- vagy utálod, mint a szart, szíved szerint otthagynád az egészet, elégedetlen vagy a fizetéseddel


Utóbbi esetben én megkérdezném, hogy miért nem váltasz munkahelyet, vagy szakmát. És ez az a pont, ahol kiderül, hogy az ember valójában fél-e a változástól. Ennek ugyanis nagy hatása lehet a kapcsolatra.


Számomra egyáltalán nem az anyagiak számítanak ennél a kérdésnél, hanem ezek a dolgok.


18/L

2015. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem inkább puhatolózás szaga van, mégpedig a keresetemet illetően... és épp ezért ok is, hogy felálljak és otthagyjam az illetőt a francba.
2015. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

az h egy naplopó vagy-e vagy esetleg vitted valamire,amire büszke is vagy. Elég sokat jelent és szerintem tök normális és jogos kérdés.

21f

2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!