Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális dolog, hogy egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy egy 20 éves lány férjhez megy az első szerelméhez?

Figyelt kérdés

17 évesen ismerte meg a srácot, ő az első komoly kapcsolata. Karácsonykor meg is tartották az eljegyzést. A srác 29 éves, 9 évvel idősebb mint a lány, ez volt a 3. eljegyzése és ez lesz a 2. házassága.

Helyes dolog egy ilyen fiatal lánynak máris férjhez mennie, anélkül hogy élné még egy kicsit az életét, tapasztalatokat szerezne az életben?


2016. jan. 3. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.Én 16 évesen ismertem meg a leendő férjemet,ő volt nekem az első.Én megbántam,hogy elköteleztem magam,de nem azért mert fiatal voltam,hanem konkrétan nem jó emberhez mentem hozzá.Erre lehet azt mondani,hogy fiatal voltam,elcsesztem,lehet ez is benne volt,bár mondjuk nekem soha senki nem mondta,hogy ne csináld,ne csináljátok.

Ettől még ismerek olyanokat akiknek bejött,hogy fiatalon házasodtak,sőt az általam ismert legboldogabb házaspárnak 16 évesen lett gyereke,és a mai napig nagy boldogságban élnek mér 15 éve.

2016. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is férjhez mentem az első szerelmemhez, akit 17 évesen ismertem meg. De nem 20, hanem 25 évesen.


Számomra a 3. eljegyzés és második házasság a felkiáltójel.

2016. jan. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bárhogy nézem, szerintem ez még korai. Igaz, nem mindenki egyforma, de előbb-utóbb szerintem előjön belőle az, hogy ő még nem élte ki magát (akár évek múlva). Anno több kapcsolatom is emiatt ért véget. 28F
2016. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben normális.
2016. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

En is az elso ferfimhez mentem hozza ennek 25 eve

nem bantam meg a hazassagunk eros

De a fiu 2. hazassag 3. eljegyzes nekem is boki a szemem szerintem neki nem artani varni 5 evet

2016. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A 3. eljegyzés 2. esküvő kérdés, de mindenki élete más, szóval Te tudod, hogy ott mi történt és hogy volt.

Az életkor nem gond, vannak barátnőim, akik így házasodtak 8 évvel ezelőtt, még mindig együtt vannak a párjukkal, gyerekekkel bővült mindenhol már a család, jól vannak.

2016. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Párom első felesége kb. ennyi idősen ment hozzá, 5 év múlva megcsalta és elhagyta (mármint a nő a férfit). A párom volt neki az első. Szerintem a legtöbb lány/nő 25-26 éves koráig még sokat változhat, érhet, ezért én leghamarabb ebben a korban tekinteném a mai világban időszerűnek a házasságkötést. A legtöbb huszonegynéhány éves lány még nagyon álomvilágban él a szerelmet és házasságot illetően, és amikor jön az együttélés, a hétköznapok éveken át, akkor nem bírnak megbirkózni a "rózsaszín köd" elröppenésével.


Ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek kivételek.

2016. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!