Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát hol tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát hol tudok olcsón venni Pesten, vagy környékén?

Figyelt kérdés
Tudnátok konkrét boltot ajánlani? Mindenképp venném, és nem bérelnék.

2016. febr. 1. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, de mennyi neked az olcsó? Ha tudnám, akkor egyszerűbb lenne konkrétat mondani.
2016. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maximum 50 ezerért.
2016. febr. 1. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiért normálisat sehol nem fogsz találni.
2016. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Jóhogy nem 10.000-ért! De gondolom ennyiért az elvárásaid a ruhával az egeket verdesik,legyen ilyen,olyan stb...

Ennyiért nem fogsz kapni ruhát,senki nem hülye!

2016. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért a kiárusításokat tudod nézni maximum. Ilyenkor februárban szórják ki a fölösleges készleteket. A Teréz körúton dolgozom és szalagavatók után mindig hirdetik, hogy kiárusítást tartanak.


Esetleg neten apróhirdetéseket nem nézel? Sokan árulják a ruhájukat kb ezért az árért, vagy olcsóbban (mert különben a kutya nem veszi meg). Facebook csoportok is vannak, jófogás.hu, vatera esetleg?

2016. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Boglárka szalon, most voltam a kiárusításon, 20-70.000 között vannak eladó ruhák, nagy részük új! Fent van a honlapjukon az aktuális készlet, időpontot is ott tudsz kérni.
2016. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért, hát... Ázsia Centerben nézz körül, ott vannak menyasszonyi ruhások, kettőt biztosan láttam, de a minőségüket nem tudom, milyen. Alkalmi ruhákból láttam ot elfogadható minőségűt.
2016. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ázsia center Maggie Bridal, nagyon szépet vettem 42.000-ért
2016. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!